ویروسی Facebook پست ادعا مجلس نانسی پلوسی بود که در ووهان چین شش روز پس از “استیضاح جعل شکست خورده است.”

حکم: غلط

هیچ سابقه ای در پلوسی, سفر به چین در ماه فوریه است. او تا به حال ظاهر عمومی در واشنگتن دی سی در روز پست مدعی او وجود دارد.

واقعیت را بررسی کنید:

چند Facebook کاربران به اشتراک گذاشته اند پست ادعا پلوسی در مرکزی چین در شهر ووهان شش روز پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در فوریه. 5.

“پلوسی در Wouhan (sic) چین 6 روز پس از استیضاح جعل شکست خورده” می خواند یکی از این پست. “هر کسی که زحمت پیدا کردن آنچه که او انجام شده بود وجود دارد؟” (مرتبط: آیا نانسی پلوسی منحرف 2.4 میلیارد دلار از تامین اجتماعی به پرداخت برای استیضاح?)

تا به حال پلوسی, سفر به چین که در آن زمان عمده رسانه ها را گزارش کرده اند بر روی آن و در عین حال هیچ کدام را. اعضای کنگره نیز باید فایل هزینه گزارش های رسمی سفر خارجی با خانه منشی و سفر خارجی گزارش سه ماهه اول سال 2020 نشان می دهد هیچ سابقه ای از Pelosi سفر به چین است.

Pelosi ساخته شده حداقل دو ظاهر عمومی در واشنگتن دی سی در فوریه. 11 روز او گفته در چین است. او در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رهبر اقلیت سنا چاک شومر و عکس گرفت با دموکرات میزوری در کنگره Emanuel ساطور, با توجه به مطبوعات.

این نخستین بار نیست که کاربران رسانه های اجتماعی ادعا کرده اند پلوسی بود که در ووهان شهر که در آن جدید کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال 2019. ماه گذشته دیگر واقعیت-چکرز افشا و خنثی ویروسی پست که اتهام او وجود دارد سفر کرده بود در ماه نوامبر سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی