واقعیت را بررسی کنید: ویروسی پست ادعا می کند ملیندا گیتس طلاق بیل گیتس بیش از طرح داعش در آفریقا’

یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook ادعا نیکوکار ملیندا گیتس است طلاق گرفته, شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت چرا که او “می خواهد برای از بین بردن آفریقا است.”

حکم: غلط

بیل و ملیندا گیتس را نه طلاق. هیچ سابقه ای از ملیندا گیتس با انتشار بیانیه ای به او نسبت داده شده در پست.

واقعیت را بررسی کنید:

بیل و ملیندا گیتس صندلی بیل و ملیندا گیتس بزرگترین شرکت های خصوصی در سازمان خیریه در جهان با توجه به فوربس. بنیاد گیتس کمک کرده است صندوق مراقبت های بهداشتی طرح در آفریقا از جمله تلاش برای ارائه واکسن ابولا و دیگر بیماری ها در هر وب سایت بنیاد.

یک پست به اشتراک گذاشته ادعا ملیندا گیتس انتشار بیانیه ای اعلام طلاق از بیل گیتس با استناد به دومی قرار است تلاش برای “از بین بردن آفریقا” با واکسن. به نظر می رسد به مرجع واکسن نامزد جدید کروناویروس و همچنین به عنوان یک “جعلی ابولا واکسن.”

“من درخواست تجدید نظر به احتیاط و به آفریقایی وجدان همه چیز برنامه ریزی شده است برای از بین بردن آفریقا است و رهبران آفریقایی که اولین همدستان او به اتهام بیانیه می خواند. “من تصمیم به انجام این بیانیه به دلیل وجدان من به من ارمغان می آورد و نزدیک به همه صدمه ای که ما انجام داده اند به آفریقایی توسط fake ابولا واکسن است که به کشته شدن 1 میلیون و کودکان بی گناه است و به همین دلیل من دیگر می خواهم به زندگی می کنند با یک تشنه به خون فرد هر چه پول خود را.”

وجود دارد, اما هیچ سابقه ای از ملیندا گیتس و آسايش شوهر و نه از او با انتشار بیانیه ای به او نسبت داده شده در پست. The Daily Caller پیدا نکردم هیچ اشاره ای به ازدواج خود را پایان دادن به سایت ها و صفحات رسانه های اجتماعی نگهداری می شود توسط این زن و شوهر و رسانه ها نیست گزارش ادعا شده در مورد طلاق. این بیانیه به نظر می رسد ساخته شده آن را به عنوان به نظر نمی رسد در چنین مکان یا نه.

بیل گیتس بوده است موضوع ادعای که واکسن مرتبط با او را باعث آسیب جدی و یا مرگ تعداد قابل توجهی از مردم در گذشته است. وجود دارد هیچ گزارش های رسانه ها در مورد بنیاد گیتس کمک به واکسن تلاش برای ابولا و یا هر بیماری که منجر به مرگ و میر دسته جمعی.

در این پست مدعی بیل گیتس قصد دارد به رشوه رهبران آفریقایی با $200 میلیارد دلار “برای از بین بردن آفریقایی” با وجود فوربس برآورد خود را خالص ارزش به $113.2 میلیارد دلار در زمان انتشار. (مرتبط: آیا بیل گیتس به یک پیشخدمت $5 نکته او را به خاطر ‘یک برش چوب’?)

در ماه های اخیر بنیاد گیتس متعهد شده است بیش از 350 میلیون دلار برای توسعه واکسن تشخیص و درمان coronavirus با توجه به اخبار CBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>