واقعیت را بررسی کنید: ویروسی پست ادعا آدام شیف شارژ خواهد شد با ریاست جمهوری آزار و اذیت’

یک تصویر مشترک در Facebook ادعای دموکرات کالیفرنیا در کنگره آدام شیف شارژ خواهد شد با “ریاست جمهوری آزار و اذیت.”

حکم: غلط

وجود دارد هیچ مدرکی برای اثبات این داستان. این ادعا سرچشمه در طنز اخبار سایت Bustatroll.org.

واقعیت را بررسی کنید:

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مملو از اطلاعات غلط در مورد سیاستمداران برجسته. در این مورد ویروسی تصویر که به نظر می رسد به یک صفحه نمایش گرفتن از یک مقاله مدعی است که خانه هوش رئیس کمیته قرار است به اتهام “ریاست جمهوری آزار و اذیت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی عبارت “ریاست جمهوری آزار و اذیت” در موارد متعدد. برای مثال او در توئیتر خود نوشت این عبارت در سپتامبر. 24, 2019, روز مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد که خانه را شروع رسمی استیضاح پرس و جو در برابر او.

وجود دارد هیچ خبری گزارش به اثبات ادعایی شارژ ، این ادعا ناشی از یک مقاله در Bustatrolll.org یک تقلید مسخره امیز وب سایت های خبری است که به توصیف خود را به عنوان بخشی از یک شبکه است که منتشر “تقلید مسخره امیز طنز و لودگی.”

در عین حال در حالی که Bustatroll.org به وضوح سلب طنز طبیعت از آن محتوای Facebook پست نتواند به انجام این کار به تصویر کشیدن آن را به عنوان واقعی است. (مرتبط: آیا نانسی پلوسی کلیسای بخواهید او را به می آیند تا زمانی که او می یابد خدا و کمک به’?)

این اولین بار نیست روزانه تماس گیرنده به افشا و خنثی ادعا می کنند که نشات گرفته بر روی یک طنز اخبار سایت. در ماه ژانویه یک ویروسی مقاله به دروغ ادعا لس آنجلس لیکرز بازیکن LeBron James گفت: NBA “کمپرسی سرود یا من شما را ترک کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de