یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook ادعا می کند که Ventura County California, مقامات را به زور حذف افرادی که تست مثبت برای COVID-19 از خانه های خود به قرنطینه.

حکم: غلط

شهرستان ونتورا و عمومی آن در بخش بهداشت و درمان باید رد این ادعا است.

واقعیت را بررسی کنید:

این ادعا که California شهرستان را “به زور حذف” افرادی که تست مثبت برای coronavirus از خانه خود را به محل آنها را در “‘قرنطینه’ مراکز” به نظر می رسد برای جلوگیری از که از اظهارات دکتر رابرت لوین مدیر Ventura County بهداشت عمومی ساخته شده در ماه گذشته. در حالی که صحبت کردن قبل از هیئت ناظران در اوایل ماه مه لوین صحبت در مورد یک طرح برای استخدام بیشتر تماس ردیاب برای پیدا کردن افرادی که COVID-19 و بلافاصله آنها را منزوی پیدا کردن هر یک از مخاطبین خود را, مطمئن شوید که آنها ماندن در قرنطینه و بررسی با آنها را هر روز” با توجه به فاکس نیوز.

“برای مثال اگر آنها در یک خانه زندگی که در آن وجود دارد تنها یک حمام وجود دارد و سه یا چهار نفر دیگر در آنجا زندگی می کنند و کسانی که مردم ندارد COVID عفونت, ما در حال رفتن به قادر به نگه داشتن فرد در آن صفحه اصلی” لوین در ادامه گفت با توجه به تصویری از کنفرانس مطبوعاتی. “هر کسی که از ما جدا مثلا نیاز به خود را دارند ، و بنابراین ما در حال حرکت از مردم می خواهم این را به انواع دیگر مسکن است که ما در دسترس است.”

شهرستان ونتورا دولت بعد روشن در Facebook که آن را “نه از بین بردن مردم از خانه های خود” و ارائه یک بیانیه از لوین. (مرتبط: آیا دولت استرالیا COVIDSafe برنامه ردیابی کاربران مکان?)

“آنچه من می خواهم برای گفتن به کسانی که تفسیر آنچه به من گفت که به زور کشیدن مردم از خانه های خود را اگر آنها را تبدیل به COVID مثبت این است که اگر من منتقل شده که این یک اشتباه از طرف من و عذرخواهی می کنم که” این بیانیه به نقل از لوین عنوان کرد و گفت. “من حساس که به عنوان خوبی. ما به هیچ وجه قصد گرفتن مردم از محیط آنها احساس امن و راحت است.”

شهرستان ونتورا عمومی وزارت بهداشت نیز تایید به واقعیت-چک کردن وب سایت منجر شود داستان است که مردم را نمی توان به زور گرفته شده از خانه های خود. لوین نظر مراجعه کننده به مسکن است که در این شهرستان موجود است برای افرادی که نمی توانند خود جدا درست در خانه و می خواهم به طور داوطلبانه انجام این کار در جاهای دیگر برای محافظت از دیگران زندگی در خانواده با توجه به اوکس هزار بلوط.

دولت گزارش کرده است بیش از 170,000 مثبت COVID-19 موارد تا به امروز با توجه به California Department of Public Health وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو