واقعیت را بررسی کنید: تصویر ویروسی ادعا می کند برای نشان دادن Joel Osteen Ministries شارژ برای درخواست دعا

یک تصویر مشترک در Facebook ظاهرا نشان می دهد Joel Osteen Ministries امتناع از قبول یک زن آنلاین درخواست دعا مگر اینکه او می پردازد ماهانه اهدای هزینه.

حکم: غلط

تقلید مسخره امیز حساب است نه با کشیش تلویزیونی Joel Osteen نه او و نه کلیسا. یک سخنگوی Osteen کلیسای تایید کرده است حساب جعلی است و روشن است که آنها به اتهام نیست برای درخواست دعا.

واقعیت را بررسی کنید:

Osteen محبوب تگزاس مبتنی بر کشیش تلویزیونی شناخته شده برای موعظه “رفاه انجیل” یک شکل از آموزش مسیحی که در برابر ایمان با رفاه مادی. خطبه های خود را که در حال پخش در سطح جهان تولید شده اند حدود 52,000 مردم در هفته حضور در Lakewood Church در هوستون با توجه به Christian Post.

چند Facebook کاربران به تازگی به اشتراک گذاشته تصویر که ظاهرا نشان می دهد که Joel Osteen Ministries امتناع از قبول یک زن زناشویی درخواست دعا در Facebook تا زمانی که او می پردازد ماهانه اهدای هزینه. (مرتبط: آیا کشیش تلویزیونی Kenneth Copeland مسیحیان می گویند که پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد مجازات؟)

“متاسفانه شما Joel Osteen درخواست دعا حساب شده است نه فعال” قرار Joel Osteen Ministries حساب پاسخ می دهد. “به منظور فعال کردن حساب خود را, شما نیاز به اضافه کردن یک ماهانه کمک مالی از $24.99 که به شما امکان دسترسی به 3 درخواست نماز در هر ماه. اگر شما اهدا $49.99 در هر ماه شما را تبدیل به یک پلاتین نماز درخواست عضو که به شما می دهد دسترسی به بیش از 10 درخواست نماز در هر ماه و یک فرصت برای خرید بلیط به من…”

اما Joel Osteen Ministries حساب که در پاسخ به این درخواست به نظر می رسد غاصب. حساب فاقد آبی علامت که نشان می دهد آن تایید شده توسط Facebook در حالی که Osteen رسمی حساب آن است. Osteen وب سایت همچنین شامل یک صفحه که در آن درخواست نماز را می توان به صورت رایگان هنگامی که یک کاربر ایجاد یک حساب کاربری.

“Joel Osteen Ministries هرگز درخواست پول برای نماز گفت:” دونالد Illoff سخنگوی کلیسا در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. “این تصویر در حال گردش است از یک فریبکار حساب.”

Osteen را تایید حساب توییتر نیز وزن در روی صفحه نمایش با شتاب نوشتن “اگر شما این را ببینید, آن جعلی است. Joel Osteen Ministries هرگز درخواست پول برای نماز.”

کمدین بن پالمر که ایجاد طنز Facebook حساب از سازمان های مختلف به نظر می رسد به حساب داستان سکس با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. در مارس سال 2020 YouTube video او در زمان اعتبار آن توضیح او “ساخته Joel Osteen lookalike صفحه و در پاسخ به آن شخص است.” او قبلا ساخته شده یک تقلید مسخره امیز حساب برای شهر آتلانتا که تعطیل پس از او اعلام کرد که این شهر که قرار بود برای از بین بردن سنگ کوه با توجه به BuzzFeed News.

صفحه نمایش گرفتن از تعامل بین طنز حساب و گردش شده است پس حداقل 2019.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net