واقعیت را بررسی کنید: تصویر ویروسی ادعا می کند برای نشان دادن جو بایدن زانو در اعتراض پس از دیدن یک پرچم آمریکا

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 3200 بار ظاهرا نشان می دهد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن زانو در اعتراض پس از دیدن یک پرچم آمریکا در سفر به زادگاه خود.

حکم: غلط

ویدیو نشان می دهد که بایدن در واقع به زانو به پایین به صحبت می کنند به یک کودک است.

واقعیت را بررسی کنید:

زانو تبدیل شده است محبوب در میان تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در سراسر آمریکا در نیویورک تایمز. در نظر گرفتن یک زانو را به عنوان شکلی از اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس را برانگیخته بود سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri زانو طول سرود ملی در سال 2016 با توجه به اخبار بی بی سی.

یک تصویر ویروسی مدعی بایدن درگیر در این شکل از اعتراض در اوایل ماه جولای در حالی که صحبت کردن با ساکنان خارج از خانه دوران کودکی خود را در اسکرانتون پنسیلوانیا. (مرتبط: آیا تام بردی بگو: اگر کسی در این تیم دید من راه رفتن’?)

“و او می خواهد به رئیس جمهور این کشور” متن همراه با تصویر می خواند. “اگر او را در خم شدن زانو به پرچم ما برای این اراذل و اوباش چه خواهد شد او همچنین خم شدن برای خارجی با پیش بینی و کشورهای دیگر ؟ وای! هرگز رای برای کسی که این ضعیف!”

اما بایدن نبود زانو به عنوان یک عمل کردند. تصویر گرفته شده توسط مت Slocum برای آسوشیتد پرس نشان می دهد بایدن او به عنوان “kneels به صحبت با کودک” در جولای 9 بازدید با توجه به عنوان ، C-SPAN فیلم از این دیدار نیز نشان می دهد او زانو را به صحبت با فرزند جوان ظاهر خود را در سطح چشم.

در یک ویدئو منتشر شده توسط ایمیل روزانه یک پرچم آمریکا دیده می شود پرواز در خارج از خانه در پس زمینه. اما بایدن به نظر می رسد به توجه خود را به صحبت با فرزند نه پرچم این ویدئو را نشان می دهد. قبل از ایستاده و ضمن تشکر از جمعیت به ترک او می پرسد کودک “حال شما چطور است ؟ شما چند سال دارید ؟ این بسیاری از؟”

در حالی که بایدن نمی زانو زدن به عنوان یک شکل از اعتراض در طی این بازدید presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد قبلا انجام داده بودند ، در اوایل ماه ژوئن بایدن زانو با تظاهرکنندگان در یک رویداد در دلاور با توجه به واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>