یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 500 بار گفته نشان می دهد که جنوب خم تریبون مقاله گزارش که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بازداشت شده برای کشتن سگ به عنوان یک نوجوان.

“در جایی که رسانه ها ؟” عنوان خوانده شده.

حکم: غلط

جنوب خم تریبون افشا و خنثی قطعه به عنوان جعلی. آن را با استفاده از یک تکه روزنامه ژنراتور.

واقعیت را بررسی کنید:

ویروسی Facebook پست گفته نشان می دهد Aug. 30, 1998, South Bend, تریبون مقاله با عنوان “نوجوان بازداشت برای سگ Slayings,” گزارش داد که سابق South Bend شهردار دستگیر شد خشونت علیه سگ. (مرتبط: تصویر ویروسی ادعا می کند برای نشان دادن یک مقاله نیویورک تایمز در مورد نوادا اولیه نظر سنجی)

“یک نوجوان محلی پیتر Buttigieg شده است در بازداشت اخیر قتل حداقل 5 سگ” ادعا مقاله گزارش. “مقامات می گویند که آنها قادر به تعیین محل مشکوک فردی با تشکر از شهادت شاهدان عینی که شاهد نوجوان به اتهام خفه کردن سگ ولگرد.”

جنوب خم تریبیون با انتشار گزارش Feb. 11 رد کردن مقاله به عنوان جعلی. را “ساختگی” مقاله تا به حال چند سرمقاله و سبکی اختلاف که به آن دور از جمله نداشتن byline, dateline یا سن و یا زادگاه برای Buttigieg با توجه به South Bend تریبون.

“تریبون را به نام کسی ‘سوچی’ از جنایات در سوال قبل که فرد متهم شد” نوشت جنوب خم تریبون. “که به ویژه از 16 سال Buttigieg سن در آن تاریخ است.”

آلن Achkar روزنامه اجرایی ویرایشگر مشترک واقعی صفحه اول این روزنامه منتشر شده Aug. 30, 1998 در توییتر خود.

با توجه به South Bend تریبون یک تکه روزنامه ژنراتور مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد قطعه مورد Buttigieg. @ComradeCrow یک کاربر توییتر که مشترک آن Feb. 8 بستری قطع شد یک “شوخی” و تصریح کرد که او یک “غیر قابل اعتماد منبع خبر” در نظر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو