واقعیت را بررسی کنید: تصویر ویروسی ادعا می کند برای نشان دادن ضد معترضان حمله با میخ های فلزی’ در لندن تظاهرات

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 2600 بار گفته نشان می دهد یک مرد حمله فرد دیگری با “میخ های فلزی” در لندن تظاهرات ماه گذشته.

حکم: غلط

“فلز خوشه” در این عکس در واقع drawstrings در sweatpants.

واقعیت را بررسی کنید:

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری فوران در سراسر جهان پس از جورج فلوید, گزارشی مرد مرده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در اواخر ماه مه. درگیری فیزیکی بین ضد نژادپرستی تظاهرات و مقابله با معترضان آغاز شد در یکی از این تظاهرات در ژوئن 13 در نزدیکی ایستگاه واترلو در لندن با توجه به CNBC.

تصویر به اشتراک گذاشته شده را نشان می دهد یک خون آلود مرد دروغ گفتن بر روی زمین در حالی که مرد دیگری لباس پوشیدن و در آنچه به نظر می رسد sweatsuit می ایستد ، عنوان ادعا می کند تصویر به تصویر می کشد پس از این خون آلود مرد مورد حمله با “فلز خوشه.”

اما بر خلاف پست ادعا دو خط سیاه دور در تصویر نیست “فلز خوشه” بلکه بخشی از حمله ادعا لباس. (مرتبط: تصویری مدعی حمله مترو متصل به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش)

عکس گرفته شده توسط Daniel Leal-Olivias برای خبرگزاری فرانسه (AFP) در ژوئن 13, اعتراض در نزدیکی ایستگاه واترلو. دیگر تصاویر گرفته شده از زوایای مختلف توسط Leal-Olivias آن را روشن است که قرار است “فلز خوشه” هستند drawstrings در مرد, شلوار, نه سلاح. مرد با پوشیدن sweatpants به نظر نمی رسد به نگه داشتن هر چیزی در مشت خود را ،

نوشتن شرح تصاویر و از AFP عکس به تصویر می کشد این حادثه اشاره نمی کند “میخ های فلزی” در هر نقطه. ما رای این ادعا نادرست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>