واقعیت را بررسی کنید: ویروسی تصویر ادعاهای سناتور جیمز Inhofe در حال حاضر به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست رئیس ستاد

یک تصویر مشترک در Facebook ادعا می کند جمهوری خواه ایالت اوکلاهما جیمز Inhofe در حال حاضر به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) رئیس ستاد.

حکم: غلط

Inhofe در حال حاضر به عنوان سناتور ایالت اوکلاهما. یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: روزانه تماس گیرنده که سابق سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رئیس ستاد مایکل ملینا در زمان بیش از این رئیس ستاد نقش در یک اقدام ظرفیت در اواخر فوریه.

واقعیت را بررسی کنید:

ویروسی تصویر ارسال شده در فوریه. 18 دروغ ادعا می کند که Inhofe که در حال حاضر ریاست کمیته نیروهای مسلح سنا در حال حاضر به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست رئیس ستاد. “پس به یاد داشته باشید این ادم سفیه و احمق بود که یک گلوله برفی بر روی طبقه سنا به اثبات گرم شدن کره زمین است که جعل?” خوانده شده به عنوان. “او در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست رئیس ستاد.”

اما یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تماس گیرنده در یک ایمیل که ملینا در واقع بر گرفته شده نقش در یک اقدام ظرفیت. (مرتبط: برای اولین بار 23 سناتور جمهوریخواه?)

“رایان جکسون روز گذشته به عنوان رئیس ستاد در سازمان حفاظت محیط زیست شد, February 21st, که در آن زمان مایکل ملینا شد اقدام رئیس ستاد” مولی بلوک گفت.

رایان جکسون که سازمان حفاظت محیط زیست هنوز لیست به عنوان رئیس ستاد در وب سایت خود چپ آژانس برای پیوستن به ملی معدن انجمن به عنوان یک لابی با توجه به تپه. او قبلا به عنوان یک کمک برای Inhofe و به عنوان یک هیات مدیر سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست وب سایت.

واشنگتن پست گزارش داد Feb. 14 که مندی Gunasekara سابق بالا هوا سازمان حفاظت محیط زیست سیاست رسمی شنود گذاشته شده است برای بازگشت به آژانس رئیس ستاد اما سازمان حفاظت محیط زیست نکرده هر اطلاعیه که اثر در زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>