واقعیت را بررسی کنید: تصویر ویروسی ادعا ماداگاسکار صفر موارد Coronavirus

یک تصویر مشترک در Facebook ادعا می کند که ماداگاسکار ندارد موارد coronavirus.

حکم: غلط

در آوریل 16, ماداگاسکار گزارش شده بود 117 coronavirus موارد به سازمان بهداشت جهانی (WHO). ملت 128 موارد در زمان انتشار.

واقعیت را بررسی کنید:

همانطور که در آوریل 30, کروناویروس جدید به بیمار بیش از 3.2 میلیون نفر و کشته شدن برخی از 233,000 دیگران در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. این که اعلام coronavirus جهانی همه گیر مارس 11.

“صفر آلوده در ماداگاسکار همه احترام بگذارید پادشاه جولین” ادعا یک مارس 16 Facebook پست به ظاهر اشاره به lemur شخصیت King Julien از سال 2005 فیلم انیمیشن “ماداگاسکار”. (مرتبط: ویروسی پست ادعا می کند مکزیک ندارد Coronavirus موارد)

به گزارش رویترز این کشور جزیره ای را تایید کرد در تاریخ 20 مارس اول آن سه مورد از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. در آوریل 16, روز ادعا شده بود, ماداگاسکار گزارش شده بود حداقل 117 COVID-19 موارد هر که وضعیت گزارش. این کشور دارای 128 موارد تایید شده به عنوان از مطبوعات زمان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

Andry Rajoelina رئیس جمهور ماداگاسکار است مورد تحسین قرار گرفته است درمنه گیاهی تونیک به عنوان یک پیشگیرانه و درمانی برای این کروناویروس جدید. در پاسخ به راه اندازی تونیک های که به اخبار بی بی سی در بیانیه ای که آن را توصیه نمی کند “خود دارو با هر گونه دارو و… به عنوان یک پیشگیری و یا درمان برای COVID-19.”

“هیچ شواهد علمی که هر یک از این درمان های جایگزین می تواند به جلوگیری و یا درمان بیماری های ناشی از COVID-19. در واقع برخی از آنها ممکن است امن به مصرف” موسسه ملی بهداشت نوشت: در یک گزارش درباره داروهای “جایگزین”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de