واقعیت را بررسی کنید: ویروسی تصویر ادعاهای ضد عفونی کننده دست تهدیدی برای حیوانات خانگی زیرا حاوی یک ماده شیمیایی سمی نیز موجود در ضد یخ

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 500 برابر ادعاهای ضد عفونی کننده دست تهدیدی برای حیوانات خانگی زیرا حاوی یک ترکیب سمی نیز موجود در ضد یخ.

“لطفا به اشتراک بگذارید تا دیگران را آگاه” نوشته شد.

حکم: غلط

اتیلن گلیکول است که در بیش از حد دست عفونی. این امن است برای استفاده از دست عفونی در اطراف حیوانات خانگی.

واقعیت را بررسی کنید:

ضد عفونی کننده دست شده است پرواز کردن قفسه ها به عنوان مصرف کنندگان به دنبال روش ها برای محافظت از خود از coronavirus. تصویر ارسال شده در مارس 18, هشدار به صاحبان حیوان خانگی مورد ضد عفونی کننده دست گفته می شود حاوی یک ترکیب سمی موجود در ضد یخ.

“لطفا خود را حیوان خانگی سگ و یا هر حیوان خانگی دیگر پس از استفاده از ضد عفونی کننده دست” می خواند پست. “این شامل اتانول گلیکول که همچنین در ضد یخ که سمی به آنها!! آنها ممکن است از منطقه شما آنها را لمس.”

سه تا از شایع ترین مواد تشکیل دهنده فعال در دست عفونی هستند اتیل الکل ایزوپروپیل الکل و بنزالکونیوم کلراید. حدود 97 درصد از بیش از حد دست عفونی با استفاده از یکی از این سه مواد تشکیل دهنده هر غذا و دارو.

اتیل الکل شایع ترین از سه مواد تشکیل دهنده فعال است که همان اتانول موجود در آبجو و شراب با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. (مرتبط: تصویر ویروسی ادعا Swiffer WetJet تمیز کردن راه حل این است که سمی برای حیوانات خانگی)

این پست به نظر می رسد که به اشتباه رایج ضد عفونی کننده دست با پایه اتیلن گلیکول بر ضد یخ عنصر است که سمی برای انسان و حیوانات است. اتیلن گلیکول دارای طعم شیرین است که خوردن آن باعث می شود جذاب به, حیوانات خانگی با توجه به VCA بیمارستان ها وب سایت. آن است که نمی توان از ضد عفونی کننده دست.

Savee Dalgo یک سخنگوی جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات (پرنده) گفت: روزانه تماس گیرنده است که آن را بی خطر است برای صاحبان حیوان خانگی به استفاده از ضد عفونی کننده دست. حیوان خانگی سم خط تلفن می کند توجه داشته باشید که یک حیوان است که ماده مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست ممکن است تجربه بی حالی و استفراغ و ضعف تنفس در میان مسائل دیگر.

“هنگامی که با استفاده از دست عفونی خودداری از نوازش سگ یا گربه خود را تا زمانی که دست های خود را به طور کامل خشک” دکتر تینا Wismer ارشد مدیر پرنده حیوانات سم مرکز کنترل توصیه می شود در بیانیه ای به تماس گیرنده. “پس از آن تبخیر شده آن را بی خطر است به لمس حیوانات خانگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>