واقعیت را بررسی کنید: تصویر ویروسی ادعا غرغره آب نمک و یا سرکه ‘حذف’ Coronavirus

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 20 ، 000 بار ادعا غرغره آب گرم با نمک و یا سرکه “حذف” جدید کروناویروس.

“لطفا توجه داشته باشید!” ارسال شد.

حکم: غلط

هیچ مدرکی وجود دارد غرغره آب گرم با نمک و یا سرکه محافظت مردم از جدید کروناویروس. هیچ درمان یا واکسن برای COVID-19 در حال حاضر در دسترس است.

واقعیت را بررسی کنید:

در میان گسترش جهانی جدید coronavirus کاربران رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند پست ارائه مشکوک پیشگیری و روش درمان. (مرتبط: آیا این که یک کروناویروس, Infographic, هشدار در برابر رابطه جنسی محافظت نشده با حیوانات؟)

“کورونا ویروس قبل از آن می رسد ریه های آن باقی مانده در گلو به مدت چهار روز و در این زمان فرد شروع به سرفه و گلو درد” ادعا مارس 13 پست. “اگر او می نوشد آب زیادی است و غرغره با آب گرم آب و نمک و یا سرکه حذف virus.”

با این حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) در وب سایت آمده است که هیچ شواهدی وجود ندارد شور محافظت مردم از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. دانشگاه جانز هاپکینز نیز افشا و خنثی ادعا در مورد غرغره آب گرم با نمک و یا سرکه. هیچ درمان یا واکسن در حال حاضر در دسترس برای COVID-19.

برخی از شواهد محدود می کند و نشان می دهد که به طور منظم شستشو بینی با سالین به شما کمک می کند گلو درد, اما آن موثر نیست و برای جلوگیری از عفونت های تنفسی مانند COVID-19 با توجه به این که. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند کامل شستن دست و اجتماعی و دورى و اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان برای جلوگیری از در معرض ویروس.

جدید کروناویروس است بیمار برخی از 201,634 مردم و کشته شدن برخی از 8,007 در سراسر جهان در زمان انتشار با توجه به تعاملی دانشگاه جانز هاپکینز نقشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>