ویروسی Instagram پست ادعا می کند سی ان ان تغییر یک تصویر از مردی که سوار یک خودرو به جمعیت در سیاتل معترضان به او به نظر می رسد به سفید است.

حکم: غلط

هیچ سابقه ای از سی ان ان با استفاده از عکس در پوشش خود را از این حادثه. از آن شده است doctored و آرم سی ان ان اضافه شده است.

واقعیت را بررسی کنید:

این پست شامل دو نسخه از یک عکس از یک مرد در لباس سیاه و سفید sweatshirt و کلاه و مسلح با آنچه به نظر می رسد به یک اسلحه گرم. در سمت راست عکس مرد پوست به نظر می رسد سبک تر است و سی ان ان آرم.

“سی ان ان روشن عکس مردی که سوار را به تظاهرات شب گذشته در سیاتل” الگوهای رفتاری ادعا می کند. “آنها گفتند: او سفید بود… ck کردن عکس واقعی. Ok.. آیا شما را در درک آنها فقط گرفتن همه riled تا با دروغ..”

کاربران رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده عکس پس از یک مرد در ژوئن 7 سوار یک ماشین به جورج فلوید تظاهرات در سیاتل و به ضرب گلوله یک فرد است. Nikolas فرناندز, مرد متهم به انجام این کار متهم شد با اولین حمله درجه سه روز بعد با توجه به سیاتل تایمز.

“این framegrab رسانه های اجتماعی ارسال شد و پرچم را به ما زودتر, و آن را قطعا به نظر می رسد doctored از همه ما دو برابر چک گفت:” بلر Cofield ارشد روزنامه نگار برای سی ان ان در یک ایمیل به the Daily Caller. “سی ان ان گزارش داد داستان را شناسایی فرد است. همچنین آرم اضافه شده به این حساب رسانه های اجتماعی را framegrab است سی ان ان ، سی ان ان نمی دهد پوست.”

در واقع وجود دارد هیچ سابقه ای از سی ان ان انتشار مقاله ای با تغییر تصویر در آن وب سایت است. و نه یک جستجوی Grabien یک ویدیو-کلیپ ویرایش خدمات به نوبه خود هر گونه پخش پوشش از جمله عکس ها به این اثر است. (مرتبط: آیا این ویدیو نشان می دهد پلیس سیاتل آسیب رساندن به اموال به ‘Blame It On معترضان?)

این اولین بار نیست سی ان ان شده است این موضوع از اطلاعات غلط آنلاین. در چند Facebook کاربران پست به اشتراک گذاشته که به دروغ ادعا کرد این شبکه به پخش اخبار chyron در مورد جعلی coronavirus موارد در نیجریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت