واقعیت را بررسی کنید: ویروسی تصویر ادعای سی ان ان نشده منتشر شده تنها یک داستان در تارا Reade اتهام علیه جو بایدن

یک تصویر مشترک در Facebook ادعای سی ان ان نشده به چاپ یک مقاله در مورد سابق سنا کارمند تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

حکم: غلط

سی ان ان منتشر کرده بود تعدادی از مقالات مارس 29 روز پست ادعا می کنند و در حال حاضر حداقل 33 اخبار مرتبط با Reade بدخشان.

واقعیت را بررسی کنید:

Reade که کار کرده بایدن به عنوان یک سنا کارمند در سال 1993 به تازگی متهم به آن زمان سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او. بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را به شدت تکذیب اتهام.

از Facebook پست که به اشتراک گذاشته شده است بیش از 400 بار ادعا می کند که سی ان ان نشده به چاپ یک مقاله در مورد Reade بدخشان. “سی ان ان منتشر شده بیش از 700 داستان در اتهامات علیه Kavanaugh” می خواند پست. “آنها منتشر شده یک واحد در بایدن را متهم.”

که نادرست است. سی ان ان منتشر کرده بود تعدادی از مقالات در مورد Reade بدخشان توسط مارس 29 روز ادعا می کنند ساخته شده است. جستجو برای “تارا Reade” در سی ان ان سایت بازگشت 33 اخبار از فشار زمان. (مرتبط: آیا این تصویر نشان می دهد, جو بایدن, گاز گرفتن یک کودک در گونه?)

The Daily Caller یافت بیش از 680 اخبار در سایت سی ان ان در یک جستجو برای “کریستین Blasey فورد” به نام زن که متهم به دیوان عدالت برت Kavanaugh از تجاوز جنسی در سپتامبر سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im