واقعیت را بررسی کنید: ویروسی تصویر ادعای یک Coronavirus واکسن آماده

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 500 بار ادعای محققان آمریکایی یک COVID-19 واکسن است که می تواند به درمان بیماران در عرض سه ساعت.

“زمان برای جشن خوبی از خدا و دانشمندان!” خوانده شده پست.

حکم: غلط

هیچ واکسن و یا داروی ضد ویروسی است که در حال حاضر در دسترس برای جلوگیری و یا درمان جدید کروناویروس.

واقعیت را بررسی کنید:

گسترش جدید کروناویروس است همزمان با گسترش رسانه های اجتماعی پست های شعار ساختگی COVID-19 درمان و درمان مانند سیگار کشیدن ماری جوانا و خوردن نقره کلوئیدی. در مارس 24, پست ادعا کرد محققان ایالات متحده به توسعه یک واکسن علیه COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

“خبر بزرگ! Carona (sic) ویروس واکسن آماده شده است. قادر به درمان بیماران در عرض 3 ساعت پس از تزریق” خوانده شده پست. “در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که روشه پزشکی شرکت راه اندازی خواهد شد واکسن یکشنبه آینده و میلیون ها نفر از دوز آماده از آن!!!”

همچنین به نظر می رسد به این معنا است که همراه عکس پزشکی ساشه را نشان می دهد اتهام واکسن.

تا به حال محققان آمریکایی یک واکسن آن را برداشت عمده رسانه ها و در عین حال هیچ یک را گزارش کرده اند بر روی آن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز ذکر نشده هر چیزی به آن اثر در جلسات مطبوعاتی و نه او قرار دادن هر چیزی در حساب توییتر.

سازمان بهداشت جهانی یادداشت در وب سایت خود را که در حال حاضر هیچ واکسن و یا خاص و داروهای ضد ویروسی برای جلوگیری و یا درمان COVID-19.

“روشه پزشکی شرکت” به احتمال زیاد منابع بیوتکنولوژی شرکت روشه. در 19 مارس این شرکت را اعلام کند که این امر می تواند انجام یک کارآزمایی بالینی برای دیدن اگر دارو توکلیزوماب است یک درمان موثر برای COVID-19 بيمار مبتلا به ذات الریه اما روشه ساخته شده است هر گونه اطلاعیه ها از coronavirus واکسن.

عکس پزشکی ساشه را نشان می دهد COVID-19 تست کیت از یک شرکت کره جنوبی به نام Sugentech – نه یک واکسن به عنوان پست به نظر می رسد به دروغ میرسانند. (مرتبط: می استنشاق هوای گرم از سونا و یا سشوار کشتن Coronavirus?)

بسیاری از شرکتها و موسسات دانشگاهی در حال حاضر در حال کار بر روی توسعه واکسن در برابر رمان بیماری های تنفسی با توجه به نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>