یک تصویر مشترک در Facebook ادعای جورج فلوید مرگ فیلم برداری شده بود قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس به خاطر مردم در فیلم نیست با پوشیدن ماسک.

حکم: غلط

فلوید درگذشت در 25 مه به خوبی به انجام coronavirus بیماری همه گیر. در دسترس عموم تصویری نشان می دهد که برخی از افراد حاضر در این حادثه که منجر به Floyd مرگ عینک ماسک.

واقعیت را بررسی کنید:

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس پلیس پس از بازداشت یک افسر زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه و حتی پس از فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس با توجه به تصویری از این حادثه. مرگ او باعث شده است تا اعتراضات در سراسر کشور است.

بی پایه و اساس ادعاهای مربوط به Floyd مرگ باید گردش در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. در این مورد چند Facebook کاربران ادعا می کنند مرگ او فیلم برداری شده بود قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس زیرا هیچ کس در فیلم از این حادثه به نظر می رسد با پوشیدن ماسک.

این ادعا ندارد ، یک بررسی در دسترس عموم تصویری نشان می دهد که سابق مینیاپولیس افسر پلیس توماس لین که متهم شده است در Floyd مرگ و حداقل یکی دیگر مامور شد با پوشیدن ماسک. EMTs که کمک کرد تا بار فلوید به آمبولانس ماسک عینک اطرافیان تصویری را نشان می دهد.

FactCheck.org همچنین گزارش شده است که یک آتش نشان است که در صحنه وارد شدند و پس از آمبولانس چپ بود ، (مرتبط: آیا این عکس نشان می دهد جورج فلوید زنده در تشییع جنازه؟)

اولین متحده coronavirus موارد گزارش شده در اواخر ماه ژانویه ماه قبل از فلوید درگذشت. سازمان بهداشت جهانی اعلام جهانی همه گیر در اسفند, به گزارش نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو