واقعیت را بررسی کنید: به Wayfair مدیر عامل Niraj شاه پا را ؟

ویروسی Facebook پست به اشتراک گذاشته شده بیش از 6,300 بار ادعا Wayfair مدیر عامل Niraj شاه استعفا از سمت خود به دلیل اتهامات مربوط به قاچاق جنسی کودکان در برابر خانه آنلاین کالا خرده فروش.

حکم: غلط

هیچ شواهدی وجود ندارد شاه استعفا داد. یک سخنگوی این شرکت رد این ادعا است.

واقعیت را بررسی کنید:

در روزهای اخیر Wayfair شده است این موضوع یک تئوری توطئه است که مدعی این شرکت درگیر در قاچاق انسان با استناد به ظاهر بالا قیمت ابزار کابینت با توجه به اخبار بی بی سی. بی اساس نظریه که به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و در ق شده است به طور گسترده ای افشا و خنثی با واقعیت-چکرز و شرکت در رد آن.

با وجود قاچاق انسان نظریه افشا و خنثی بودن آن را برانگیخته تعداد مربوط به ادعاها درباره Wayfair در رسانه های اجتماعی. این خاص Facebook پست ادعا می کند Wayfair مدیر عامل Niraj شاه استعفا داد بیش از این اتهامات است.

“Breaking: Wayfair مدیر عامل شرکت ایران در میان اتهامات این شرکت درگیر در قاچاق کودکان” می خواند پست.

اما شاه نه استعفا از سمت خود به عنوان شرکت مدیر ارشد اجرایی. لذا این امر به احتمال زیاد تحت پوشش عمده رسانه ها داده شده چقدر توجه Wayfair دریافت کرده است به تازگی, هنوز, the Daily Caller, اخبار بنیاد در بر داشت هیچ خبری گزارش در مورد آن.

شاه نیز هنوز ذکر شده به عنوان مدیر عامل در وب سایت این شرکت به همراه دیگر رهبران اجرایی بیشتر اضافه کردن به پست dubiousness. (مرتبط:, هیچ, Ellen DeGeneres نیست تحت بازداشت خانگی به صورت قاچاق جنسی کودکان)

“مدیر عامل شرکت ما است نه پایین پا” را تایید کرد جان کاستلو یک Wayfair سخنگوی یک ایمیل به DCNF. “هیچ حقیقتی وجود ندارد به کسانی که ادعا می کند.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>