واقعیت را بررسی کنید: آیا این ویدیو نشان می دهد بدن COVID-19 قربانیان شستشو در ساحل پس از ریخته شدن در دریا ؟

یک ویدیو در Facebook ظاهرا نشان می دهد بدن مرحوم COVID-19 قربانیان شستشو در ساحل پس از برخی از کشورها ریخته و آنها را در دریا.

حکم: غلط

این ویدئو نشان می دهد پس از سال 2014 کشتی در سواحل لیبی. The Daily Caller, اخبار بنیاد نمی پیدا کردن هر رکورد از کشورها با استفاده از توده دریا برای تدفین مرحوم coronavirus قربانیان.

واقعیت را بررسی کنید:

این ویدئو نشان می دهد بدن شستشو در ساحل در یک ناشناس خط ساحلی و شامل متنی که می خواند: “برخی از کشورها پرتاب Covid19 (sic) آلوده به بدن مرده به دریا. مشاوره برای جلوگیری از خوردن غذاهای دریایی. جهان واقعا آینده به پایان برسد. مرده خدا لطفا دخالت کند.”

از طریق جستجوی معکوس تصویر از فریم های کلیدی این DCNF پیدا تصویری ارسال شده در یوتیوب کانال Euronews. این فیلم نشان می دهد بدن از مهاجران که شسته شده در ساحل لیبی در ماه اوت سال 2014 با توجه به آن به عنوان.

“در میان صحنه های غم انگیز در لیبی, ساحل, بدن می شود مهاجران شده اند شسته شده” این عنوان تا حدودی می خواند. “بیش از 100 بازیافت شده توسط مقامات لیبی. آنها تصور می شود از یک کشتی در دریا در هفته گذشته.” (مرتبط: آیا این عکس نشان می دهد بدن پاکستان Coronavirus قربانیان؟)

صدها هزار نفر از مهاجران آفریقایی اقدام به عبور از دریای مدیترانه در سال های اخیر در شورای اروپا در روابط خارجی. قایق است که استفاده از آنها به صلیب گاهی اوقات نزول و کشتن بسیاری از کسانی که در هیئت مدیره.

این DCNF پیدا نکردم هیچ گزارش های رسانه ها در مورد کشور با استفاده از توده تدفین در دریا به دور از “Covid19 (sic) آلوده به بدن مرده.” ایران و برخی کشورهای دیگر را حفر گورهای دسته جمعی برای دفن coronavirus قربانیان, با توجه به کسب و کار خودی.

این اولین بار نیست تصاویر به تصویر می کشد که پس از یک کشتی غرق شده اند misattributed میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. در اواخر ماه مارس خود را بررسی کنید واقعیت افشا و خنثی عکسی که Facebook کاربران به دروغ ادعا نشان داد ده ها تن از تابوت حاوی ایتالیایی ها که مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

به عنوان از مطبوعات جدید کروناویروس کشته شدن بیش از 285,000 مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im