واقعیت را بررسی کنید: آیا این ویدیو نشان می دهد لوئیزیانا مأموران اجرای قانون ارسال پیام به سیاه و سفید زندگی می کند و ماده Antifa فعالان?

یک ویدیو در Facebook ظاهرا نشان می دهد لوئیزیانا مأموران اجرای قانون ارسال antifa و سیاه زندگی توجه فعالان یک پیام.

“این پیام از لوئیزیانا مأموران اجرای قانون به پل و ANTIFA بهترین چیزی که شما می شنوید امروز” عنوان خوانده شده.

حکم: غلط

این تصویری که می آید از سال 2016 را نشان می دهد لوئیزیانا افسر ارسال یک پیام مشکوک اعضای باند نه antifa و سیاه زندگی توجه فعالان.

واقعیت را بررسی کنید:

با این ادعا که این ویدئو نشان می دهد لوئیزیانا مامور اجرای قانون ارسال پیام به antifa و سیاه زندگی توجه فعالان گردش در میان سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش کرده antifa کوتاه برای ضد فاشیستی فعالان برای برخی از غارت و شورش است که رخ داده است در کنار چنین تظاهرات با توجه به آسوشیتد پرس.

در این ویدئو یک افسر اجرای قانون brandishing یک تفنگ با دیگر افسران پشت سر او گفته ارائه پیام به گروه گفت: “مرد جوان “” من دیدار با شما در زمین جامد در هر زمان نور و یا سنگین باعث می شود تفاوت به من. شما نمی خواهد راه رفتن دور.”

این فیلم در واقع نشان می دهد رس در و هیگگینس سپس یک کاپیتان با St. Landry در محله کلانتر, ارسال پیام مشکوک به محلی اعضای باند در فوریه 2016. نه antifa و نه سیاه و سفید زندگی می کند ماده ذکر شده است در و هیگگینس’ آدرس که نوشته شده در یوتیوب در تمامیت آن توسط ABC وابسته KATC.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته برگ معرفی سخنرانی که در آن Higgins می گوید نام می خواستم اعضای باند و نمایش مظنون’ عکس کامل تصویری نشان می دهد. (مرتبط: تصویر مدعی Antifa فعالان برگزاری یک Antifa در مقابل دوچرخه سواران’ بنر)

هیگینز با نام مستعار “جان وین” را برای خود سخت-صحبت و سخنرانی در KATC هفتگی “Crime Stoppers” بخش استعفا از کلانتر را در مدت کوتاهی پس از این ویدئو ویروسی رفت و در سال 2016 زیر انتقاد از آن پیام رادیو فردا گزارش داد. او انتخاب شد و به مجلس نمایندگان ایالات متحده در ماه دسامبر آن سال و برنده انتخاب مجدد در سال 2018 به گفته نیویورک تایمز.