واقعیت را بررسی کنید: آیا این ویدیو نشان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتار شدن در یک میکروفن توهین به هواداران خود?

یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر ظاهرا نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک میکروفن توهین به هواداران خود.

حکم: غلط

این ویدئو ساخته شد توسط یک تقلید مسخره امیز حساب توییتر نه پروژه Veritas. آن را ترکیبی از فیلم تهمت تور یک مرکز با صدا از یک podcaster جعل هویت مغلوب ساختن پیشی جستن.

واقعیت را بررسی کنید:

این ویدئو نشان می دهد که تهمت پوشیدن ماسک در آنچه به نظر می رسد به یک آزمایشگاه پزشکی. در یک بنر در پایین این ویدئو می گوید: “مغلوب ساختن پیشی جستن کردن رکورد” همراه با لینک به محافظه کار و گروه ناظر پروژه Veritas سایت.

“من نمی توانم بگویم” دلایل بهداشتی,’ این مردم نمی مراقبت در مورد سلامت خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن است و ظاهرا گرفتار در میکروفن گفت. “بنابراین شما باید به می گویند: “میهن پرستی” بنابراین من می گویند: “میهن پرستی” و امیدوارم برخی از آنها با پوشیدن ماسک. من واقعا نمی مراقبت به عنوان طولانی به عنوان آنها در اینجا برای رای دادن. بنابراین من می گویند: “یک وطن پرست است.’ که انگیزه این حیوانات باشه ؟ مردم با من تماس بگیرید ‘تپه ها چشم دارند” مردم.”

کاربران رسانه های اجتماعی به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو به عنوان اگر آن را واقعی بود با وجود آن ظاهر نشده در پروژه Veritas’ سایت. آن را در واقع ایجاد یک تقلید مسخره امیز حساب توییتر با توجه به آسوشیتد پرس.

حساب توییتر Parodia شبکه خبر که اشاره می کند این است که طنز در آن زیستی زوج تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن تور در جولای 27 فوجی Diosynth بیوتکنولوژی مرکز نوآوری در موریزویل کارولینای شمالی با صدا که متعلق به کمدین J. L. کالوین با توجه به CBS وابسته WUSA. Parodia اخبار شبکه توییتی فیلم ویرایش شده در جولای 29.

Calvin تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که به صدا در می آید از یک قسمت از پادکست “ساخت پادکست های بزرگ دوباره.” در قسمت “3 قهرمانان از حقوق” کالوین شنیده می شود ساخت خام اظهارات در جعل هویت از مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 22 دقیقه, 46 ثانیه خوانده شده را علامت.

این فیلم به نظر می رسد آمده از هر دو CBS وابسته WNCN-تلویزیون و یا فاکس کسب و کار. در آن فیلم تهمت به نظر نمی رسد به صحبت می کنند تا آنجا که او تور FUJIFILM تسهیلات. (مرتبط: آیا پوشیدن یک ماسک صورت برای 8 ساعت باعث Pleurisy?)

تولید اولین دسته از coronavirus واکسن نامزد توسعه یافته توسط مریلند بر اساس Novavax آغاز شده که در آن تسهیلات با توجه به واشنگتن مجله کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net