واقعیت را بررسی کنید: آیا این عکس نشان می دهد با استفاده از سوزن در نانسی پلوسی منطقه?

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 7,800 بار ظاهرا نشان می دهد که یک توده بزرگ از استفاده از سرنگ در مجلس نانسی پلوسی به کنگره منطقه.

حکم: غلط

عکس گرفته شده بود در واقع در یک سال 2017 سوزن تمیز در اورت واشنگتن است.

واقعیت را بررسی کنید:

برجسته در تصویر یک توده بزرگ از استفاده از سوزن امپول آبی در تارپ. پست و دیگران با همان تصویر ادعا می کنند مردم جمع آوری سوزن در سان فرانسیسکو پارک در حالی که تمیز کردن یک بی خانمان شد.

“این است که نانسی پلوسی منطقه!” خوانده شده بخشی از عنوان. “اجازه ندهید که دموکرات ها کنترل کشور ما و یا خود دولت خواهد بود!” (مرتبط: تصویر ویروسی ادعا می کند برای نشان دادن نانسی پلوسی خانه و کنگره منطقه)

تصویر, اما در واقع گرفته شده در اکتبر 2017 سوزن تمیز کردن رویداد در اورت واشنگتن است. شبیه عکس های گرفته شده توسط هرالد روزانه را پوشش می دهد که اورت و شهرستان اسنوهومیش و تصویری از محلی Q13 Fox ایستگاه نشان می دهد همان سوزن شمع. روزانه هرالد تایید کرد که تصویر گرفته شده است که تمیز کردن رویداد با توجه به FactCheck.org.

شهر سان فرانسیسکو که در آن پست به دروغ ادعا کرد که این تصویر گرفته شد, آیا باید مسائل را با سوء مصرف مواد مخدر و بی خانمانی. سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش داد که فنتانيل و استعمال بیش از حد هروئین در این شهرستان بیش از دو برابر در سال 2019. این شهر همچنین رتبه ششم در میان شهرهای ایالات متحده با بیشترین جمعیت بی خانمان همان سال با توجه به فوربس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>