واقعیت را بررسی کنید: آیا این عکس نشان می دهد اوباما در دانشگاه کلمبیا ID مثال او به عنوان یک دانشجوی خارجی’?

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 3,800 بار ظاهرا نشان می دهد رئیس جمهور سابق باراک اوباما ID دانشجویی مثال او را به عنوان یک “خارجی است.”

حکم: غلط

یکی دیگر از سابق کلمبیا دانشجویی کارت شناسایی شده است doctored به ویژگی های یک عکس از اوباما و کلمات “دانشجوی خارجی.”

واقعیت را بررسی کنید:

ویروسی تصویر ساخته شده است دور در رسانه های اجتماعی بارها و بارها در طول سال با این پست خاص به اشتراک گذاشته شده در فوریه. 13. آن ظاهرا نشان می دهد کلمبیا دانشگاه, دانشجو, ID بری Soetoro ذکر شده به عنوان یک “خارجی است.”

اوباما که متولد هاوایی استفاده می شود به نام آخرین Soetoro که نام خانوادگی خود را ناپدری به عنوان یک پسر در اندونزی اما بعد از آن متوقف شد و با استفاده از آن با توجه به نیویورک تایمز. (مرتبط: آیا باراک اوباما جیر ‘درخواست اوکراین صورتی که من گواهی تولد’?)

او از انتقال کالج اکسیدنتال پس از دو سال در سال 1981 به دانشگاه کلمبیا که در آن هیچ سابقه ای از اوباما تا کنون توسط Soetoro. در واقع مقاله به اوباما منتشر شده در دانشگاه های هفتگی ساعت آفتابی مجله دارای byline “باراک اوباما،”

دانش آموز ID کارت Snopes گزارش در واقع متعلق به یک سابق کلمبیا دانشجو به نام توماس Lugert که شماره ID مسابقات که در پست. آن را به صورت دیجیتالی تغییر به یک عکس از اوباما و به جای کلمه “دانشجو” با کلمات “خارجی دانشجو” پس از آنلاین پست در سال 1998 است.

با توجه به دانشگاه کلمبیا رکورد مدرسه نیست شروع با استفاده از شناسه دیجیتال کارت مانند یک در این پست را تا سال 1996. اجرای خود را گرفت بعد از اوباما فارغ التحصیل شد.

شیکاگو تریبیون عکاس در زمان این عکس اوباما را به ویژه در doctored ID دانشجویی در سال 1999 در حالی که او یک سناتور ایالت ایلینوی با توجه به آن به عنوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>