واقعیت را بررسی کنید: آیا این عکس نشان می دهد شهردار نیویورک, بیل د Blasio, پوشیدن, Che Guevara تی شرت ؟

یک تصویر مشترک در Facebook نزدیک به 500 بار ظاهرا نشان می دهد که دموکرات نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در جوانان خود را پوشیدن چه گوارا باد.

حکم: غلط

تصویر شده است فتوشاپیه. اصلی را نشان می دهد de Blasio پوشیدن “رم” پیراهن.

واقعیت را بررسی کنید:

سیاه و سفید بودن تصویر به اشتراک گذاشته شده را نشان می دهد یک جوان de Blasio نگاه کردن به دوربین در حالی که گفته می شود با پوشیدن یک تی شرت حک با چهره چه گوارا. به عنوان خوانده شده “جوان لایحه DeBlasio [sic] فعلی شهردار نیویورک. بدون شرح!!”

تصویر چه گوارا است که ظاهرا به نظر می رسد در چاپ de Blasio پیراهن تلطیف تولید مثل شناخته شده عکس از انقلابی است. Guevara برجسته بود مارکسیستی شکل در انقلاب کوبا در اواخر 1950s. (مرتبط: بدون, این ویدیو نشان نمی دهد NYPD پاکسازی یک یهودی تشییع جنازه با یک توپ آب)

مثل او شده است سوار بر de Blasio پیراهن. The Daily Caller, اخبار بنیاد انجام معکوس-جستجوی تصویر و کشف تصویر اصلی در عکاس تاد Maisel وب سایت. در اصل de Blasio می پوشد پیراهن شامل کلمه “رم” در کنار چاپ رم با ساختمان های تاریخی.

“قبل از تبدیل شدن به شهردار شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio, سابق بیل ویلهلم یک فعال دانشجویی و حقوق در این تجمع در دانشگاه نیویورک در میدان واشنگتن شرق او بسیج با دانش آموزان برای شهریه کلاه در چه تبدیل خواهد شد گران ترین کالج های خصوصی در شهر” می خواند این عنوان که تاریخ این عکس به مارس 1981.

Freddi گلدشتاین مطبوعاتی وزیر de Blasio را تایید کرد تصویر “فوتوشاپ نیست” در یک ایمیل به DCNF.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im