واقعیت را بررسی کنید: آیا این عکس نشان می دهد باراک اوباما, Anthony Fauci و ملیندا گیتس در ووهان موسسه ویروس شناسی در سال 2015 ؟

یک تصویر مشترک در Facebook ظاهرا نشان می دهد رئیس جمهور سابق باراک اوباما ارشد کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci و نیکوکار ملیندا گیتس بازدید از ووهان موسسه ویروس شناسی در سال 2015.

Facebook/screenshot

Facebook/تصویر

حکم: غلط

عکس گرفته شده در سال 2014 نشان می دهد اوباما Fauci و پس از آن وزیر بهداشت و خدمات انسانی epa بازدید از موسسه ملی بهداشت (NIH) واکسن مرکز تحقیقات در مریلند است.

واقعیت را بررسی کنید:

اوباما Fauci و دروازه شده اند به اهداف از اطلاعات غلط مربوط به کروناویروس جدید است که بیمار بیش از 14.1 میلیون نفر در سراسر جهان تا به امروز است. (مرتبط: آیا Anthony Fauci نشستن در بنیاد کلینتون مدیره برای 20 سال؟)

این پست خاص ادعا می کند به آنها نشان می دهد در ووهان موسسه ویروس شناسی در سال 2015. در این عکس اوباما به نظر می رسد به صحبت کردن به یک زن در یک آزمایشگاه کت در حالی که Fauci و زن دیگری نگاه. این ووهان موسسه ویروس شناسی واقع در مرکز چین در شهر ووهان که در آن جدید کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال 2019.

عکس بر روی NIH وب سایت در واقع نشان می دهد اوباما Fauci و Burwell در دسامبر 2014 at NIH پردیس در Bethesda, Maryland. دکتر نانسی سالیوان رئیس Biodefense بخش تحقیقات موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که در تصویر گفتن اوباما در مورد “نتایج حاصل از واکسن آزمایشی ابولا” با توجه به عنوان ، گیتس به نظر نمی رسد در عکس.

اوباما که رئیس جمهور در بازدید از پردیس به تور NIH واکسن مرکز تحقیقات و ارائه یک آدرس به NIH کارکنان. در طول سخنرانی او “با تاکید بر نیاز به اورژانس کنگره مجوز از منابع به اطمینان حاصل شود که ملت ما تحقیقات و بهداشت عمومی تلاش در برابر ابولا منجر خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای پایان دادن به این ویرانگر شیوع” NIH مدیر وبلاگ می گوید.

به عنوان از مطبوعات زمان ایالات متحده به بیش از 3.6 میلیون COVID-19 موارد و برخی از 139,400 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im