واقعیت را بررسی کنید: آیا این تصویر نشان می دهد ‘فدرال Stormtrooper’ در پورتلند?

یک تصویر مشترک در Facebook ظاهرا نشان می دهد که “فدرال stormtrooper” در اینده به دنبال زره پوش در حالی که اعزام به پورتلند اورگان در پاسخ به اعتراضات.

“این است که امریکا” تصویر متحده است.

حکم: غلط

این تصویر نشان می دهد که یک قطعه از هنر مفهومی و نه یک عامل فدرال مستقر در پورتلند.

واقعیت را بررسی کنید:

تظاهرکنندگان را به صورت هفته به خیابان پورتلند برای تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی است که باید در زمان تبدیل شدن به خشونت با توجه به نیویورک تایمز. به سرکوب تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مجاز استقرار ماموران فدرال به پورتلند.

در روزهای اخیر چندین Facebook کاربران به اشتراک گذاشته اند یک تصویر از یک فرد در لباس پوشیدن در اینده به دنبال زره بدن این ادعا را نشان می دهد “فدرال stormtrooper مستقر در پورتلند برای مقابله مسالمت آمیز با معترضین.”

است که این مورد نیست. عکس های گرفته شده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد ماموران فدرال در پورتلند در لباس استتار خستگی و ضد شورش نیست, مربوط به اینده, یونیفرم تصویر در تصویر به اشتراک گذاشته شده.

از طریق جستجوی معکوس تصویر, the Daily Caller کشف این عکس در واقع نشان می دهد که مفهوم هنر از نگر پلیس. استرالیا-بر اساس هنرمند مایکل اندرو نش ارسال شده تصویر در یک فروم در ماه اوت سال 2016 و همچنین به نظر می رسد در نمونه کارها آنلاین.

زمانی که تصویر مطرح در رسانه های اجتماعی این هفته نش نظر خود را در Facebook صفحه ای که آن را “بزرگ به احمق سیاسی nuters (sic) کار انجام می شود.” (مرتبط: تصویر ویروسی ادعای اوباما امضا قانون اجازه ماموران فدرال به ‘ربودن’ معترضان کردن خیابان ها در پورتلند)

“در واقع وجود دارد یک معنای پنهان در پشت کار می کنند اما من هرگز گفت: هر کسی که در مورد آن,” او نوشت. “بزرگ به معنای پشت کار من در راه های مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>