واقعیت را بررسی کنید: آیا اهدا کنندگان خون به صورت خودکار از آزمایش Coronavirus?

یک تصویر مشترک در Facebook ادعا اهدا کنندگان خون به صورت خودکار از آزمایش جدید کروناویروس.

حکم: غلط

خون بانک ها مثل امریکا و خون و مراکز صلیب سرخ آمریکا گفت: آنها نه تست برای کروناویروس جدید به عنوان بخشی از کمک مالی فرآیند غربالگری.

واقعیت را بررسی کنید:

این صدای جیر جیر در مورد خون بانک تست مردم برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید به دست آورد بیش از 250000 دوست دارد قبل از آن حذف شد. با این وجود صفحه نمایش کاغذ برداشته آن را همچنان به گردش به طور گسترده ای در دیگر رسانه های اجتماعی.

“CORONAVIRUS گریز!!!!” خوانده شده صفحه نمایش را برداشت صدای جیر جیر. “اگر شما بیمه و نمی توانید هزینه را به دلار از 3200 تست ویروس ($1,000 با بیمه), اهدا خون است. آنها را برای آزمایش شما برای این ویروس به منظور اهدای خون است. به دوستان خود بگویید! خانواده تان بگویید!!!!!”

اهدا کنندگان بالقوه و اهدا خون خود را می کند از طریق یک سری از آزمایشات برای بیماری های عفونی است اما به گفته سخنگویان از امریکا خون و مراکز صلیب سرخ آمریکا غربالگری برای COVID-19 نیست بخشی از این فرایند است. (مرتبط: آیا واتیکان تایید فرانسیس رمان Coronavirus?)

“ما یک طیف وسیعی از آزمایش روی خون اهدایی به عنوان مورد نیاز توسط FDA اما صفحه نمایش و یا تست برای coronavirus اتفاق می افتد نیست” کیت سرخ ارشد اجرایی در امریکا خون مراکز آسوشیتدپرس گفت.

“وجود دارد هیچ تست صفحه نمایش خون کمک های مالی برای coronavirus و دیگر ویروس های تنفسی,” صلیب سرخ آمریکا سخنگوی گرتا گوستافسون گفت: روزانه تماس گیرنده در یک ایمیل. “این مهم است که به تاکید است که هیچ اطلاعات یا شواهد که این coronavirus می تواند انتقال از طریق انتقال خون و شده اند وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از انتقال خون انتقال برای هر ویروس تنفسی از جمله این coronavirus در سراسر جهان است.”

صلیب سرخ آمریکا درخواست کرده است که مردم خودداری از اهدای خون به مدت 28 روز بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 یا آمدن به تماس با کسی که دارای ویروس و یا مشکوک به آن است. افرادی که به تازگی از سفر به چین, ایران, ایتالیا و کره جنوبی نیز باید به تعویق انداختن کمک های مالی خود را برای 28 روز با توجه به صلیب سرخ آمریکا.

افراد سالم که با اهدای خون معیارهای واجد شرایط و تشویق به خون صلیب سرخ آمریکا سایت متحده است.

Coronavirus آزمون شامل حداقل یک سواب از بینی و یک سواب از گلو, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آزمون آمده بدون پرداخت هزینه اما بیماران ممکن است مجبور به پرداخت هزینه های مربوط به خدمات پزشکی مانند تشخیصی اسکن و بستری شدن در بیمارستان با توجه به کسب و کار خودی.

حساب توییتر است که منشأ این ادعا در Facebook پست بعد صادر تصحیح و گفت: “من می دانم من توییتی چیزی قبل از آن که من نمی تحقیقاتی و یا فکر می کنید در هر کجا و در تلاش برای کمک به افرادی که نمی توانید هزینه صورتحساب های پزشکی همراه با تست برای ویروس, توییتی از اطلاعات غلط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>