واقعیت را بررسی کنید: آیا تهمت اهدا ریاست جمهوری خود را حقوق و دستمزد به بازسازی نظامی گورستان?

یک لینک به اشتراک گذاشته شده در Facebook بیش از 1500 بار مدعی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اهدا شده $400,000 حقوق و دستمزد به بازسازی نظامی گورستان.

Facebook/تصویر

“رئیس جمهور تهمت فقط خود را اهدا $400,000 حقوق این بار برای بازسازی نظامی گورستان!” خوانده شده پست. “چرا نیست این خبر؟”

حکم: غلط

مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا کرده است هر یک از سه ماهه حقوق به سازمان های دولتی مختلف اما هیچ کدام بودجه بازسازی نظامی گورستان.

واقعیت را بررسی کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده او در اوایل سال 2016 انتخاباتی که او حاضر سالانه $400,000 حقوق و دستمزد ریاست جمهوری فراهم شده به او را تحت قانون فدرال – و او به نظر می رسد در گیر در آن وعده. تصویر نوشته شده بر روی وب سایت رسانه های اجتماعی Parler, مدعی, رئیس جمهور اخیرا اهدا شده $400,000 حقوق و دستمزد برای بازسازی نظامی گورستان.

در عین حال در حالی که رئیس جمهور کمک کرده است حقوق و دستمزد خود را به انواع طرح های دولت از جمله برخی از نظامی-پروژه های مرتبط با هیچ یک از این کمک های مالی برای پرداخت گورستان تعمیرات. او تا کنون با توجه به یک سازمان واحد کل سالانه حقوق و دستمزد در هر FactCheck.org. (مرتبط: توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها رئیس جمهور پس از جورج واشنگتن برای اهدای حقوق و دستمزد خود را?)

در سال 2017 تهمت اهدا شده خود را در سه ماهه اول حقوق و دستمزد به خدمات پارک های ملی. وزارت داخله اعلام کرد که در ماه جولای سال 2017 بیانیه ای که آن را به صندوق پروژه های مرمت در مریلند Antietam ملی میدان جنگ. کسانی که بودجه, اما نمی تواند به سمت Antietam ملی گورستان به گفته یک سخنگو از داخل بخش.

“این کمک های مالی استفاده می شود برای بازسازی تاریخی حصار خط مهم به جنگ و بازسازی بیرونی تاریخی تازه وارد خانه” این سخنگو گفت: روزانه تماس گیرنده در یک ایمیل. “هیچ کدام از این پول استفاده شد در گورستان.”

با توجه به کاخ سفید در اطلاعیه خود دیگر 2017 فصلنامه حقوق و دستمزد کمکهای مالی رفت و به وزارت آموزش و پرورش برای یک دانشجوی علوم اردوگاه وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای مواد مخدر بحران و معاونت حمل و نقل و زیرساخت بود.

در سال 2018 تهمت اهدا شده خود را در سه ماهه اول حقوق و دستمزد به اداره امور کهنه برای مراقبت برنامه با توجه به تپه. اداره کسب و کار کوچک و موسسه ملی بهداشت بودند گیرندگان دوم – سوم-چهارم حقوق ایالات متحده امروز گزارش شده است. خود را در سه ماهه چهارم حقوق و دستمزد رفت و به وزارت امنیت داخلی که در آن سال.

سه فصلنامه حقوق از 2019 رفته اند به وزارت کشاورزی و دفتر جراح عمومی و دفتر معاون وزیر بهداشت با توجه به گزارش های رسانه ها. مقصد خود را 2019 سه ماهه چهارم حقوق و دستمزد اعلام نشده است در زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>