واقعیت را بررسی کنید: آیا تام جونز به تازگی لغو نشان می دهد با توجه به مسائل مربوط به سلامت?

یک تصویر مشترک در Facebook, همراه با, همراه, مقاله, ادعای خواننده تام جونز لغو چندین نشان می دهد که با توجه به مسائل مربوط به سلامت.

“ما فقط به برخی از اخبار بد در مورد تام جونز” خوانده شده پست. “لطفا نگه داشتن او را در افکار و دعاهای خود را.”

حکم: غلط

هیچ سابقه ای از جونز در بیمارستان بستری شده و یا لغو نشان می دهد تا کنون در این سال است. داستان به نظر می رسد به مرجع خواننده 2018 عفونت باکتریایی است.

واقعیت را بررسی کنید:

ادعا شده است ساخت دور در رسانه های اجتماعی به تازگی اما این خاص ارسال لینک به یک Feb. 24 مقاله از وب سایت وب سایت آمریکایی رسانه ای که ادعای جونز مجبور به لغو برخی از آینده 2020 نشان می دهد که به دلایل بهداشتی.

این مقاله گفت که “او یک بانوی” خواننده تا به حال به لغو آنها پس از بستری با یک عفونت باکتریایی است. (مرتبط: بدون TMZ نمی جیر جیر در مورد Lizzo کنسرت که گرایید و پس از یک مرحله شیرجه)

“این است که با تأسف است که ما برای به تعویق انداختن تام جونز’ عملکرد در چستر دور مسابقه در این شب” مقاله ای به نقل از حساب رسمی خود به tweeting. “این نشان می دهد خواهد بود موکول برای یکشنبه, 12th آگوست. تمام بلیط های معتبر باقی خواهد ماند برای موکول تاریخ.”

اما, the Daily Caller پیدا نکردم هیچ گزارش های رسانه ها در مورد جونز به تازگی در بیمارستان بستری شده و یا لغو را نشان می دهد. یک جستجو از وب سایت رسمی خود تبدیل شده تا بدون وقفه در برنامه تور.

جونز در واقع توییتی در این بیانیه به نقل از در این مقاله در تاریخ 19 ژوئیه سال 2018 پس از خواننده گرفته شده بود به بیمارستان با یک عفونت باکتریایی او را مجبور به لغو برخی از نشان می دهد در U. K با توجه به آمارها. این داستان به نظر می رسد که مرجع 2018 بستری اما به دروغ به تصویر می کشد آن را به عنوان یک رویداد های اخیر.

جونز’ روزنامه نگار نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>