واقعیت را بررسی کنید: آیا تام بردی بگو: اگر کسی در این تیم دید من راه رفتن’?

یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook ادعا Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی گفت: “اگر کسی در این تیم دید من راه رفتن.”

حکم: غلط

هیچ سابقه ای از بردی ساخت نظر. این می آید از یک مقاله منتشر شده در طنز سایت.

واقعیت را بررسی کنید:

بردی با امضای یک قرارداد دو ساله با خلیج تمپا Buccaneers در ماه مارس, Sports Illustrated گزارش شده است. قبل از پیوستن به Buccaneers او برنده شش سوپر کاسه با میهن پرستان جدید انگلستان با توجه به نیویورک تایمز.

یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook مدعی بردی تهدید به ترک اگر هم تیمی های خود به زانو در طول سرود ملی. (مرتبط: آیا Kansas City Chiefs صاحب کلارک شکار می گویند او خواهد ‘بلافاصله آتش’ بازیکنان و کارکنان است که نمی ایستادن برای سرود ملی؟)

“این یک رسوایی و تا آنجا که به من مربوط می شود یک عمل خیانت” پست به نقل از بردی عنوان کرد و گفت. “من نمی خواهد از آن برای. من نمی ایستادگی خود را بر روی زانو های خود. اجازه بدهید من کاملا روشن است اگر کسی در این تیم دید من راه رفتن خواهد شد. من خواهد بود خاموش میشه و از درب در یک لحظه.”

وجود دارد, اما هیچ سابقه ای از بردی گفت: این قول نسبت داده شده به او در Facebook post. بیانیه ای به نظر نمی رسد در هیچ یک از صفحات رسانه های اجتماعی و Daily Caller پیدا نکردم هیچ معتبر گزارش رسانه ها به نقل از او عنوان کرد و گفت آن است.

این قول به نظر می رسد در تضاد با چه بردی قبلا در مورد گفت: بازیکنان زانو طول سرود ملی بیشتر اضافه کردن به اسناد را dubiousness.

“من احترام چرا مردم در حال انجام آنچه آنها انجام می دهند و آنها در حال انجام آن به دلایل مختلف و این که OK” بردی گفت: اپرا وینفری در ماه ژوئن سال 2018 ، “شما می توانید همه چیز را برای خود دلایل آنها می توانند همه چیز را برای خود دلایل و شما باید احترام به آن است. اما من فکر کردم آن بود.”

این بیانیه گردش در Facebook می آید از یک مقاله منتشر شده توسط امریکا به آخرین خط دفاع یک تقلید مسخره امیز وب سایت های خبری است که به توصیف خود را به عنوان بخشی از یک شبکه است که باعث ایجاد “تقلید مسخره امیز طنز و لودگی.” در آن صفحه “درباره ما” آمریکا را آخرین خط دفاعی متحده “همه چیز در این سایت داستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>