واقعیت را بررسی کنید: آیا هدف به تازگی لغو آن ‘فروشگاه با پلیس’ برنامه ؟

ویروسی Facebook پست به اشتراک گذاشته شده بیش از 23,000 بار ادعا می کند هدف به تازگی لغو آن “فروشگاه با پلیس برنامه” چرا که “پلیس خراب کردن هدف تصویر.”

حکم: غلط

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است. هدف سخنگوی رد این ادعا در بیانیه ای.

واقعیت را بررسی کنید:

شرکت های متعدد در ایالات متحده به تازگی ساخته شده عمومی به اظهارات ضد نژادپرستی با برخی از ارتکاب پول برای حمایت از سازمان های ترویج نژادی سهام با توجه به فوربس. این حرکت پس از جورج فلوید, گزارشی مرد مرده در مه 25 در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

ویروسی Facebook پست ادعا می کند هدف به تازگی لغو شد یکی از آن برنامه های توسعه جامعه که درگیر اجرای قانون است. “در تلاش برای فاصله خود را از افسران پلیس هدف قطع روابط با شرکت در ‘فروشگاه با پلیس,'” خوانده شده پست. “بنابراین کودکان محروم نمی توانید فروشگاه برای هدیه کریسمس به این دلیل که پلیس خراب کردن هدف تصویر.”

اصطلاح “فروشگاه با پلیس” به نظر می رسد به عنوان یک مرجع رسمی به هدف “قهرمانان & یاران” برنامه ابتکار که جفت مأموران اجرای قانون با محروم از جوانان برای کمک به کودکان فروشگاه برای خانواده خود را با اهدا کارت هدیه در طول فصل تعطیلات.

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این پست را ادعا می کنند. The Daily Caller, اخبار بنیاد در بر داشت هیچ خبری گزارش در مورد خرده فروش به تازگی لغو برنامه و هدف است و نه با صدور یک بیانیه مطبوعاتی ساخت چنین اعلام. (مرتبط: باید Walmart, آمازون, Kroger, هدف و Costco تا به حال هیچ گزارش COVID-19 موارد؟)

“ما برنامه ای برای ادامه برای حمایت از کودکان با قهرمانان & یاران حوادث در سراسر کشور در این فصل تعطیلات” یک هدف سخنگو گفت: در یک ایمیل به DCNF. “مانند بسیاری از تعطیلات ما برنامه های ما را با دقت و با توجه به نحوه مدیریت این حوادث در طول COVID-19 محیط زیست در راه است که تضمین سلامت و ایمنی از تیم ما و مهمانان. ما باید جزئیات اضافی برای به اشتراک گذاشتن به عنوان رویکرد ما در این فصل تعطیلات است.”

هدف را “قهرمانان & یاران” برنامه خود را جشن گرفت 10th anniversary آخرین فصل تعطیلات با توجه به وب سایت این شرکت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>