واقعیت را بررسی کنید: آیا پاپ فرانسیس بگو: خدا را رها امریکا اگر تهمت است و انتخاب مجدد’?

یک تصویر مشترک در Facebook ادعا می کند پاپ فرانسیس خواست آمریکایی ها به رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل “خدا را رها امریکا اگر تهمت است دوباره انتخاب شود.”

حکم: غلط

هیچ شواهدی وجود ندارد که پاپ فرانسیس تا کنون گفت: این بیانیه است. این ادعا سرچشمه در یک تقلید مسخره امیز, اخبار سایت.

واقعیت را بررسی کنید:

در این پست ویژگی های یک صفحه نمایش گرفتن از یک سایت که لینک به یک مقاله منتشر شده توسط وب سایت News.enewsun.com. که مقاله قرار می دهد که تا تیتر “پاپ فرانسیس:” خدا را رها امریکا اگر تهمت است و انتخاب مجدد,'” ادعا پاپ خواست آمریکایی ها به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری در جرم است.

“من از ترس است که حداقل در میان آنها قربانی خواهد شد دوباره به بد و از نظر اخلاقی ضعیف و ناتوان آفریده مغلوب ساختن پیشی جستن” مقاله ای به نقل از پاپ عنوان کرد و گفت. “من باور دارم که باید او را دوباره انتخاب خدا را رها تمام نعمت خود را بر آمریکا و ممکن است مناسب برای ویران کردن آن را به عنوان سدوم به عنوان Gomorrah.”

تا به حال پاپ ساخته شده چنین بیانیه ای آن را برداشت عمده رسانه ها و در عین حال هیچ یک را گزارش کرده اند بر روی آن. (مرتبط: تصویر ادعا فرانسیس ساخته شیطانی ژست دست)

مقاله آسانسور تقریبا کلمه به کلمه از یک داستان منتشر شده در Bustatroll.org یک تقلید مسخره امیز وب سایت های خبری است که به توصیف خود را به عنوان بخشی از یک شبکه است که منتشر “تقلید مسخره امیز طنز و لودگی.” Bustatroll.org همچنین آمده است که “همه چیز را در این سایت داستان است.”

این ادعا ساخته شده توسط هر دو Facebook پست و News.enewsun.com مقاله سرچشمه در Bustatroll.org و باید به عنوان واقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im