واقعیت را بررسی کنید: آیا نانسی پلوسی, اعلام 2 ماه تعلیق از امنیت اجتماعی شروع در آوریل ؟

یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook ادعا مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد توقف پرداخت تأمین اجتماعی به مدت دو ماه با شروع در ماه آوریل است.

حکم: غلط

هیچ شواهدی وجود ندارد پلوسی ساخته شده یک اطلاعیه. این ادعا به احتمال زیاد ناشی از یک مقاله منتشر شده در طنز سایت.

واقعیت را بررسی کنید:

این ادعا که پلوسی اعلام کرد در دو ماه تعلیق از تامین اجتماعی پرداخت در ماه آوریل شروع شده است گردش در Facebook پس حداقل مارس 21 با این پست خاص اظهار نظر “این مزخرف و برای ناخوانده.” (مرتبط: آیا کنگره انکار $336 افزایش امنیت اجتماعی اما تایید $8,872 افزایش حقوق؟)

هیچ سابقه ای از پلوسی اعلام چنین برنامه ای ، به اتهام طرح به نظر نمی رسد در سایت کنگره و نه از مجلس. یک جستجو از حساب های رسانه های اجتماعی روشن نیست تا هر گونه اعلام تعلیق تامین اجتماعی پرداخت.

این ادعا به نظر می رسد برای جلوگیری از مارس 18 مقاله منتشر شده در خود توصیف طنز سایت Potatriots متحد. این مقاله به شوخی اعلام کرد که پلوسی می خواستم به کل اداره امنیت اجتماعی (SSA) به مدت حداقل دو ماه به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از سالمندان از ترک خانه های خود در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در مارس سال 2020 دفتر بازرس کل تامین اجتماعی در آزادی مطبوعات اعلام کرد که SSA نمی خواهد به حالت تعلیق و یا قطع مزایای ناشی از کوروناویروس مربوط به دفتر نرسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>