واقعیت را بررسی کنید: آیا مایک تایسون پیشنهاد مردان 10 میلیون دلار به ازدواج با دختر خود را?

مقاله ای مشترک در Facebook ادعاهای سابق قهرمان بوکس حرفه ای مایک تایسون ارائه کرده است 10 میلیون دلار به هر کسی که می خواهد ازدواج کند دختر خود را.

حکم: غلط

تایسون روزنامه نگار را تایید کرد داستان است “نادرست است.” تایسون ندارد یک دختر به نام Mitchell.

واقعیت را بررسی کنید:

غنا سایت Adepa اخبار چاپ مقاله Feb. 25 ادعا سابق قهرمان بوکس سنگین وزن است و حاضر به پرداخت 10 میلیون دلار برای هر مردی که ازدواج دختر خود را. چند عکس از تایسون نما با یک زن جوان همراه با داستان.

“پس از تبدیل شدن به معروف تایسون شده است مورد علاقه بسیاری از زنان زیبا با سه ازدواج و بسیاری از کودکان خود را. در میان آنها میچل او فرزند ارشد پدر” مقاله ادعا می کند. “بزرگترین دختر در حال حاضر رسیده است سن ازدواج و ازدواج همواره نگرانی از تایسون. به منظور پیدا کردن یک دوست پسر تایسون پیشنهاد 10 میلیون دلار برای دخترش ازدواج است.”

اما بر خلاف ماده تایسون ساخته شده است نه یک پیشنهاد. The Daily Caller پیدا نکردم هیچ معتبر رسانه ها گزارش تایسون ارائه شده مردان 10 میلیون دلار به ازدواج با دختر خود را.

خود را روزنامه نگار, Joann Mignano نه تنها گفت که تماس گیرنده در یک ایمیل که ادعا شد “false” اما او همچنین تایید کرد تایسون ندارد یک دختر به نام Mitchell.

“مطلقا وجود ندارد حقیقت را به این” Mignano گفت. “هیچ دختر به نام Mitchell.” (مرتبط: آیا محمد علی می گویند این نقل قول در مورد ‘ممکن’?)

تایسون دارای شش فرزند بیولوژیکی با سه روش متفاوت زنان با توجه به نیویورک تایمز. بیولوژیکی خود را فرزندان او سه دختر: Mikey Rayna و میلان. یک چهارم نوجوانان خروج در یک تصادف درگذشت در سن چهار سالگی در سال 2009 در هر ABC News.

عکس ها در این مقاله نشان می دهد Mikey. آنها را می توان در Instagram گتی ایماژ و شاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>