واقعیت چک : آیا لری پرنده به بازیکنان NBA به ‘خفه شو و بازی بازی لعنتی’؟

تصویری که بیش از ۹۶٬۰۰۰ بار در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده ادعا می کند لری برد بازیکن سابق ان بی ای گفته است: «بازگشت در روز من بازی اصولی داشت و به فرمانده کل قوا افتخار می کرد.»

حکم: نادرست

هیچ سابقه ای از پرنده اظهار نظر وجود دارد. سخنگوی ایندیانا پیسرز، جایی که برد اکنون در آن کار می کند، گفته است که این نقل قول «کاملاً نادرست» است.

بررسی حقیقت:

بسیاری از ورزشکاران حرفه ای در طول سرود ملی زانو زده اند یا در ماه های اخیر به اشکال دیگری از اعتراض مسالمت آمیز علیه وحشیگری پلیس و بی عدالتی نژادی دست زده اند. به عنوان مثال، NBA سه بازی حذفی برنامه ریزی شده برای اوت 26 پس از میلواکی باک تصمیم به بازی خود را در برابر اورلاندو سحر و جادو به اعتراض به تیراندازی پلیس اوت 23 جیکوب بلیک در کنوشا، ویسکانسین، با توجه به NPR به تعویق انداخت.

یک ویروسی فیس بوک ادعا می کند برد بازیکن سابق بوستون سلتیکس از چنین اعمالی انتقاد کرد و گفت: «در روز من، بازی اصولی داشت و به فرمانده کل قوا افتخار می کرد. در حال حاضر آن(sic)دسته ای از بنیادگرایان رادیکال که بی آبرو پرچم و صلیب و تنها در مورد نگاه زرق و برق دار اهمیت می دهند. فقط خفه شو و بازي لعنتي رو انجام بده

با این حال، بنیاد خبری دیلی کالر هیچ گزارش رسانه ای معتبری در مورد برد پیدا نکرد که این نقل قول را بگوید. برد همچنین به نظر نمی رسد که حساب های رسانه های اجتماعی داشته باشد و بیشتر به مشکوک بودن این اضافه شود. (مرتبط: آیا NBA به ترامپ گفت که ‘استعفا دهد و یا ما هرگز دوباره بازی’؟)

یک سخنگوی ایندیانا پیسرز، جایی که برد در حال حاضر به عنوان مشاور رئیس عملیات بسکتبال استخدام می شود، به کارلوس دیاز از WTHR وابسته به ان بی سی مستقر در ایندیانا گفت که این نقل قول «کاملاً نادرست» است.

دیاز در توئیت خود نوشت: «یک میم دروغین در رسانه های اجتماعی در گردش است که یک نقل قول مفروض از لری برد در مورد بازیکنان امروزی ان بی ای را در بر می گیرد.» “من به نمایندگی از WTHR با ایندیانا پیسرز تماس گرفتم و پرسیدم که آیا این بیانیه در واقع از لری برد است یا خیر. پاسخ پیسرز: ‘کاملا نادرست است.’

نقل قول به نظر می رسد در تضاد با موضع پرنده در زمان به عنوان یک بازیکن. بنا به گزارش ها برد پس از کسب عنوان قهرمانی ان بی ای با تیم بوستون سلتیکس در سال ۱۹۸۴ از دیدار تیم به کاخ سفید برای دیدار با رئیس جمهور رونالد ریگان صرف نظر کرد و بنا به گزارش ها گفت: «اگر رئیس جمهور بخواهد مرا ببیند، می داند کجا مرا پیدا کند.»

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری دیلی کالر بدون اتهام در اختیار هیچ ناشر خبری واجد شرایطی قرار دارد که بتواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [ایمیل محافظت شده] تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر