واقعیت را بررسی کنید: آیا Ilhan عمر بگو: “زمانی که ما در ماه نوامبر برنده ما خواهد شد از بین بردن امنیت اجتماعی حقوق برای سالمندان’?

مقاله ای مشترک در Facebook ادعا می کند که دموکرات مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر گفت: “زمانی که ما در ماه نوامبر برنده ما خواهد شد از بین بردن امنیت اجتماعی حقوق برای سالمندان.”

حکم: غلط

هیچ سابقه ای از عمر ساخت این دیدگاه به او نسبت داده شده در مقاله است. داستان برداشته شد از یک تقلید مسخره امیز, اخبار سایت.

واقعیت را بررسی کنید:

از Facebook ارسال لینک به یک مقاله با عنوان “Omar:” زمانی که ما در ماه نوامبر برنده ما خواهد شد از بین بردن امنیت اجتماعی حقوق برای سالمندان'” منتشر شده توسط وب سایت CPJ اخبار در جولای 10. عمر ساخته شده نذر به انجام دور با مزایای چنین در طول یک رالی به صورت مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز مقاله مدعی.

عمر توییتی تایید برای ساندرز در اکتبر 2019 قبل از او به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری در ماه آوریل است. او از حمایت های معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به tweeting او “رای خواهد داد برای او و کمک به او را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“این افراد نیست به دست آورده این حقوق ،” CPJ مقاله خبری به نقل از عمر عنوان کرد و گفت در طول یک ساندرز رالی. “ما نیاز به بودجه بیشتر برای ما زیرساخت ها و مراکز آموزش و بزرگترین هزینه های دولت است که امنیت اجتماعی و حقوق برای شهروندان ارشد. ما باید این فاز به طور کامل توسط 2024. ما نیاز به نگاه به سمت نسل های آینده و ارائه آنها مزایای رفاهی نیست گذشته از این نسل های قدیمی تر.”

وجود دارد, اما هیچ شواهد Omar به نام “از بین بردن امنیت اجتماعی حقوق برای سالمندان.” جستجو و گزارش های خبری و سایت کنگره روشن نیست تا هر نمونه از عمر ساخت این دیدگاه به او نسبت داده شده در مقاله است. این بیانیه همچنین به نظر نمی رسد در صفحات رسانه های اجتماعی.

Omar حمایت برای گسترش برخی از فدرال برنامههای استحقاقی در طول کنگره تصدی. (مرتبط: آیا دموکرات معرفی یک لایحه به ‘Euthanize سالمندان” برای صرفه جویی در امنیت اجتماعی?)

“ما باید گسترش مدیکید UI و ضربه محکم و ناگهانی اما ما باید جهانی ارائه بودجه در حال حاضر!” او اعلام کرد در مارس 19 پرینت موضوع مورد coronavirus اقتصادی بسته امداد او پیشنهاد شده است. “جهانی برنامه اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی است سهم عمده ای در سیاست های ما – که به همین دلیل برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی بسیار موفق است.”

این CPJ اخبار مقاله آسانسور کلمه به کلمه از یک داستان منتشر شده توسط Bustatroll.org یک تقلید مسخره امیز وب سایت های خبری است که به توصیف خود را به عنوان بخشی از یک شبکه است که منتشر “تقلید مسخره امیز طنز و لودگی.” در عین حال در حالی که Bustatroll.org سلب که “همه چیز در این وب سایت است داستان” CPJ اخبار نتواند به پاک کردن محتوای طنز به تصویر کشیدن آن را به عنوان واقعیت.

این ترجمه از طنز اخبار بدون, به وضوح شناسایی که محتوای طنز است یک راه مشترک اطلاعات غلط گسترش آنلاین. در ماه ژانویه روزانه Caller افشا و خنثی ویروسی مقاله ادعا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا سازماندهی محدودیت مدت برای کنگره که سرچشمه در طنز سایت روزانه جهان به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>