واقعیت را بررسی کنید: آیا هنری کیسینجر اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن ‘یک رهبر واقعی در امور جهان’?

ویروسی Facebook پست ادعای وزیر سابق امور خارجه هنری کیسینجر گفت: در میان دیگر مطلوب اظهارات که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “است که یک رهبر واقعی در امور جهان و او مجبور است تغییر سیاست قرار داده است که امریکا برای اولین بار.”

حکم: غلط

در حالی که ویژگی های پست دو مشروع کیسینجر به نقل از آن شامل چندین نفر دیگر که وجود دارد هیچ پرونده ای از او تا کنون گفت. یک سخنگوی کیسینجر تایید کرد که سه مشکوک به نقل از “کاملا ساختگی است.”

واقعیت را بررسی کنید:

تنها دو نفر از نقل قول منسوب به کیسینجر در این پست که ویژگی های یک بلوک از متن و چندین مشکوک به نقل از به نظر می رسد واقعی است. آنها از دسامبر 2016 “چهره ملت” در آن مصاحبه کیسینجر در مورد سیاست خارجی مفهوم از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پدیده است که کشورهای خارجی دیده نمی شود,” کیسینجر گفت: در مصاحبه – و این پست را با دقت نقل قول. (مرتبط: آیا هنری کیسینجر می گویند ‘واکسیناسیون اجباری” که منجر به نابودی خدمات’?)

آن را نیز به دقت بیشتر یا کمتر به نقل از وزیر سابق امور خارجه عنوان کرد و گفت, “یک, خود را در درک که قبلی رئیس جمهور و یا رییس جمهور پیشین در واقع عقب نشینی آمریکا از سیاست های بین المللی, به طوری که آنها تا به حال به خود ارزیابی از نیازهای خود را و در مرحله دوم که در اینجا است که یک رئیس جمهور جدید که درخواست بسیاری از ناآشنا سوالات.”

اما سه تن دیگر از نقل قول ها درباره “هشت سال استبداد” مغلوب ساختن پیشی جستن بودن “یک رهبر واقعی” وجود دارد که “نه تنها چیزی اشتباه است با او” به نظر نمی رسد در هر نقطه که متن مصاحبه و یا در جای دیگر. جسیکا LePorin یک سخنگوی کیسینجر تایید یک ایمیل به the Daily Caller, اخبار پایه و اساس است که کسانی که نقل قول شد “کاملا ساختگی است.”

کیسینجر در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن چند بار به بحث در مورد سیاست خارجی و صحبت علنی در مورد رئیس جمهور در مناسبت با توجه به گزارش های رسانه ها.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]allernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>