واقعیت را بررسی کنید: آیا F. Scott Fitzgerald, قلم این نامه در حالی که قرنطینه در طول اسپانیایی آنفلوآنزا ؟

یک Facebook پست ظاهرا نشان می دهد متن نامه های نوشته شده توسط نویسنده اسکات فیتز جرالد در سال 1920 در طول اسپانیایی همه گیر آنفلوآنزا.

حکم: غلط

نامه ای است که طنز کار نوشته شده است در ماه مارس سال 2020 است.

واقعیت را بررسی کنید:

یکی از مرگبارترین بیماری شیوع در تاریخ بشر اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا به طول انجامید از سال 1918 تا 1919. شیوع تخمین زده شده است که به کشته شدن بیش از 25 میلیون نفر در سراسر جهان.

از Facebook پست شامل یک نامه ظاهرا نوشته شده توسط فیتزجرالد به کسی به نام “رزماری” در طول اقامت در جنوب فرانسه که در میان همه گیر. ادعا نامه مورد بحث فیتزجرالد احساسات در مورد اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا و همچنین اشاره او معاصر ارنست همینگوی.

“حتی بارها به من گفته همینگوی اما برای که او به من مشت در معده که از من خواسته اگر او تا به حال دست خود را شسته,” ادعا نامه می گوید. “او نداشته است. او بسیار از منکر که یکی از. چرا به نظر او این ویروس به آنفلوانزا است.”

نامه نبود, در واقع نوشته شده توسط فیتز جرالد. به جای آن یک کار طنز منتشر شده در وب سایت McSweeney اینترنت تمایل در مارس 13. تقلید مسخره امیز, نامه, نوشته شده توسط نویسنده نیک Farriella است و حتی مشخص شده توسط official F. Scott Fitzgerald Facebook صفحه است که توسط خود ناشر و املاک خود را. (مربوط به: ‘نوشتن, مست, ویرایش هوشیار’ — آیا ارنست همینگوی به این نوشتن و مشاوره?)

“هرگز در نظر گرفته به عنوان واقعی” Farriella و گفتگو کرد. “من می خواهم به فکر می کنم که مردم باید در پاسخ به این خوش احساسات از پیام. که در این به ظاهر تاریک بار خط درست و نادرست بود تاری نیاز برای امید. من فکر می کنم که چیزی که در هسته فیتزجرالد زندگی و کار ایمان تزلزل در چیزهای بهتر و بیشتر به آمده است.”

این “رزماری” خطاب در طنز نامه است که به احتمال زیاد اشاره به رزماری Hoyt یک شخصیت داستانی در فیتزجرالد 1934 رمان “مناقصه شب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de