واقعیت را بررسی کنید: آیا دموکرات معرفی یک لایحه به ‘Euthanize سالمندان” برای صرفه جویی در امنیت اجتماعی?

مقاله ای مشترک در Facebook بیش از 500 بار ادعای دموکرات معرفی یک لایحه به “euthanize سالمندان” برای ذخیره مزایای تامین اجتماعی.

Facebook/Screenshot

Facebook/تصویر

حکم: غلط

هیچ سابقه ای از دموکرات ها معرفی چنین لایحه و به نقل از سناتور به نظر می رسد داستانی. این ادعا ناشی از یک طنز اخبار سایت.

واقعیت را بررسی کنید:

وب سایت <URL> اخبار منتشر شده در این مقاله با عنوان “دموکرات معرفی لایحه به ‘Euthanize سالمندان” برای صرفه جویی در امنیت اجتماعی” در مارس 10. این رویا در نظرات قرار دموکرات ایالت جینی تالیا پس از یک جلسه یک کمیته فرعی سنا.

“آمریکایی ها بیش از 70 سال فقط باید معدوم شود” آن را به نقل از این سناتور عنوان کرد و گفت. “که چگونه به صرفه جویی در امنیت اجتماعی است.”

اما ادعا می کنند که دموکرات ها معرفی شده اند چنین لایحه ندارد ، جستجو مجلس نمایندگان و سنا قانون تبدیل شده تا هیچ تطبیق و یا صورتحساب مشابه. رسانه ها را نیز تحت پوشش هر گونه لایحه ای را برای این اثر است.

و نه وجود دارد هر رکورد تالیا خدمت در سنا با توجه به GovTrack. او به نظر می رسد داستانی. (مرتبط: آیا نانسی پلوسی بگو: تامین اجتماعی دریافت کنندگان فقط یک بار در جامعه’?)

این ادعا از یک دختر تقریبا یکسان مقاله ارسال شده در روزانه, جهان, به روز رسانی یک وب سایت است که به توصیف خود را به عنوان بخشی از یک شبکه است که منتشر “تقلید مسخره امیز طنز و لودگی.” <URL>, اخبار, موفق به ساخت یک شبیه سلب مسئولیت عبور از این داستان به عنوان واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de