واقعیت را بررسی کنید: آیا سی ان ان اضافه گرتا Thunberg به یک متخصص پانل در مورد آنچه آن را مانند در حال سیاه در امریکا’?

یک تصویر مشترک در Facebook ادعا سوئدی فعال محیط زیست گرتا Thunberg بخشی از یک متخصص پنل سی ان ان تاون هال در “آنچه آن را مانند در حال سیاه در امریکا است.”

حکم: غلط

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است. این می آید از یک مقاله منتشر شده در طنز سایت.

واقعیت را بررسی کنید:

تصویر ارسال شده در ژوئن 22, به نظر می رسد برای نشان دادن Thunberg سی ان ان لنگر همین لیمو و دیگر اعضای ادعا پنل. این تاون هال با عنوان “آنچه آن را مانند سیاه بودن در آمریکا” است که ظاهرا روز پنجشنبه در 8 p. m.

Thunberg اول را به دست آورد به رسمیت شناختن جهانی برای پرش مدرسه در اعتراض به انفعال در تغییر آب و هوا در خارج از پارلمان سوئد بعد از رفتن به آدرس رهبران جهان در سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوا در شهر نیویورک است. او در زمان تمام 2019 کردن مدرسه برای ادامه مبارزات انتخاباتی خود را با حضور در مدرسه تظاهرات و کنفرانس ها با توجه به اخبار بی بی سی.

اما هیچ شواهدی وجود ندارد که Thunberg برنامه ریزی شده است برای شرکت در یک سی ان ان تاون هال. هیچ تاون هال با این عنوان به نظر می رسد در سی ان ان برنامه آینده پخش می شود. و نه به او که قبلا به نظر می رسد در یکی که اثر یک لیست قبلی سی ان ان سالن های شهر را نشان می دهد.

ضعف علامت در سمت راست نشان می دهد که این تصویر در واقع یک صفحه نمایش گرفتن از یک مقاله ارسال شده در Genesius بار طنز سایت است که به توصیف خود را به عنوان “the most up-to-تاریخ دقیق خبر جعلی در اینترنت است.” بر خلاف Genesius بار در وب سایت صفحه نمایش با شتاب نمی کند آن را روشن است که محتوای طنز در طبیعت است.

Thunberg اخیرا شرکت در یک coronavirus مرتبط با سی ان ان تاون هال در ماه مه به بحث در مورد فعالیت های در گیر با توجه به New York Post. او ذکر شده به عنوان آب و هوا فعال نیست یک کارشناس روزنامه نگار, این ویدئو از تاون هال را نشان می دهد. (مرتبط: آیا گرتا Thunberg درخواست دولت چین برای متوقف کردن با استفاده از Chopsticks?)

شبکه پخش شده در ژوئن 14 نمایش “شهرداران که مهم: سی ان ان شهر در سالن مسابقه و Covid-19” شامل چهار ساله سیاه زن از شهرداران در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im