واقعیت را بررسی کنید: آیا Bubba Watson نوشتن یک بیانیه در انتقاد از سیاه و سفید زندگی می کند ماده ،

یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook ادعا گلف باز حرفه ای Bubba Watson نوشت: بیانیه ای در انتقاد از سیاه زندگی مهم جنبش است.

حکم: غلط

هیچ شواهدی وجود ندارد واتسون نوشت: چنین بیانیه ای. یک نماینده برای گلف باز رد این ادعا است.

واقعیت را بررسی کنید:

واتسون یک گلف باز حرفه ای که نقش در تور PGA و دو بار برنده از استادان عنوان.

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری شده است یک بیانیه گفته شده توسط گلف باز است که به انتقاد از سیاه زندگی مسائل جنبش و همچنین لمس سیاسی دیگر موضوعات. مثلا پست تلاش برای مقایسه واکنش ها به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات به پاسخ های زیر در اعتراض COVID-19-مربوط به محدودیت.

“فقط 45 روز پیش تظاهرات نیست ‘ضروری و در نظر گرفته شد, جنایی خودخواه و مرگبار فعالیت” واتسون گفته گفت. امروز آنها در حال جلال بحرانی و جشن گرفته می شود. همه آشکار جنایتکار و قاتل فعالیت ها به سادگی نادیده گرفت. اگر شما اعتراض در مورد قفل فراز برای آزادی شما خودخواه هستند و شما را به گسترش یک ویروس است. اگر شما اعتراض غارت و شورش برای عدالت اجتماعی شما یک جنگجو و ویروس محو پس زمینه.”

اما هیچ سابقه ای از واتسون نوشتن یک بیانیه. زمانی که ورزشکاران حرفه ای را به یک موضع سیاسی آن را به طور معمول باعث می شود عناوین هنوز هیچ رسانه ها نسبت به این بیانیه به واتسون. و نه می تواند بیانیه ای مشابه توان در هر یک از گلف باز حساب های رسانه های اجتماعی.

بیشتر اضافه کردن به اسناد را dubiousness نسخه از این بیانیه قبلا منتشر آنلاین بدون اینکه مرتبط به واتسون. نام او شروع به متصل بودن به بیانیه ای در اواخر ماه ژوئن با توجه به واقعیت-چک کردن سایت Snopes.

Caty Kusma یک نماینده از واتسون آژانس, نرم افزار مدیریت ورزشی گفت: روزانه تماس گیرنده در یک ایمیل “نه بابا واتسون نوشتن نیست این.” (مرتبط: آیا این عکس نشان می دهد یک معترض با اشاره سلاح در یک مسلح صاحب خانه؟)

این اولین بار نیست کاربران رسانه های اجتماعی را به اشتباه مرتبط طولانی بیانیه ای به یک شکل است. The Daily Caller اخیرا افشا و خنثی ادعا می کنند که میزبان رادیو دیو رمزی نویسنده مقاله دفاع در برابر “جامعه بدون پرداخت پول نقد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>