واقعیت را بررسی کنید: آیا بیل گیتس به یک پیشخدمت $5 نکته او را به خاطر ‘یک برش چوب’?

ویروسی Instagram پست ادعا می کند مایکروسافت مؤسسین بیل گیتس توجیه دادن $5 نکته برای یک پیشخدمت گفت: او را “پسر یک چوب برش.”

حکم: غلط

هیچ شواهد این حادثه تا کنون رخ داده است. دروازه پدرش یک وکیل نه یک هیزم شکن.

واقعیت را بررسی کنید:

ویروسی پست تلاش برای رنگ دروازه به ارزش حدود $96.3 میلیارد دلار به عنوان بی گذشت با بازگویی اتهام حادثه که در آن او تنها نوک یک پیشخدمت $5 بعد از ناهار خوری در یک رستوران. یکی از دختران خود را به پست ادعا قبلا نوک $500.

“او دختر ثروتمندترین مرد جهان, اما من پسر یک چوب برش” دروازه ظاهرا گفت: برای توجیه خود را از نوک. (مرتبط: آیا بیل گیتس گفت: “من را انتخاب کنید یک فرد تنبل به انجام کار سخت’?)

وجود دارد, اما هیچ مدرکی ادعا حادثه تا کنون در واقع صورت گرفت. این پست را ارائه نمی کند یک منبع و یا به جزئیات بیشتر در مورد که در آن ظاهرا اتفاق افتاده و روزانه تماس گیرنده هیچ گزارش های معتبری از دروازه به $5 نکته برای یک پیشخدمت.

دروازه بزرگ شده در بالا-وسط کلاس ، پدر او بازنشسته است واشنگتن وکیل و مادر اواخر کار به عنوان یک معلم و خدمت در چندین شرکت تخته, با توجه به, بیوگرافی, در, دروازه, وبلاگ.

او و همسرش ملیندا صندلی بیل و ملیندا گیتس بزرگترین سازمان خیریه و متعهد شده اند به کمک حداقل نیمی از ثروت عظیم برای بشردوستانه باعث می شود با توجه به فوربس. به تاریخ آنها اهدا حداقل $35.8 میلیارد دلار ارزش سهام مایکروسافت ساخت پست ادعای او بی گذشت و حتی بیشتر مشکوک.

تغییرات داستان شده اند گردش آنلاین از حداقل سال 2012 با توجه به Snopes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>