واقعیت را بررسی کنید: آیا Anthony Fauci نشستن در بنیاد کلینتون مدیره برای 20 سال ؟

ویروسی Facebook پست به اشتراک گذاشته شده بیش از 51,000 بار ادعا ارشد کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci خدمت در بنیاد کلینتون هیئت مدیره برای 20 سال است.

حکم: غلط

هیچ سابقه ای از Fauci تا کنون نشسته در بنیاد کلینتون مدیره. یک سخنگوی تایید او هرگز در خدمت در هیئت مدیره خود را و یا کار برای بنیاد.

واقعیت را بررسی کنید:

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را تبدیل به یک هدف برای اطلاعات غلط در طول coronavirus بیماری همه گیر. در این مورد ویروسی پست تلاش برای لینک Fauci به بنیاد کلینتون ادعا او در هیئت مدیره برای دو دهه بوده است.

“اوه! Dr Fauci بود در بنیاد کلینتون هیئت مدیره برای 20 سال?” خوانده شده پست. “در حال حاضر در حال خدمت در بنیاد گیتس? #InvestigateFauci.” (مرتبط: تصویر ویروسی ادعا می کند برای نشان دادن بیل گیتس و Anthony Fauci نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل)

تا به حال Fauci تا کنون نشسته در بنیاد کلینتون مدیره آن شده اند که در گزارش های رسانه ها و در عین حال هیچ کدام انجام داده اند. این بنیاد همچنین نمی کند باید او را به عنوان عضو هیئت مدیره فعلی و نه آن را تا به حال قرار دادن مطبوعات اعلام کرد که او پیوست و یا در سمت چپ از هیئت مدیره.

سازمان های غیر انتفاعی باید فایل فرم 990s سالانه با سرویس درآمد داخلی برای حفظ خود را از مالیات معاف وضعیت. Fauci ذکر شده است به عنوان یک عضو از هیئت مدیره در هر یک از بنیاد کلینتون فرم 990s بین 1998 و 2018 جدید ترین سال در دسترس است.

“دکتر Fauci هرگز در خدمت در هیئت مدیره ما و یا کار برای بنیاد کلینتون” یک بنیاد کلینتون سخنگوی تایید یک ایمیل به the Daily Caller.

تماس گیرنده قبلا گزارش شده است که Fauci تا به حال به انجام برخی از کار با بیل و ملیندا گیتس در گذشته مانند نشستن بر روی یک هیئت مدیره با دیگر کارشناسان برای کمک به این بنیاد با آن کار “در ایدز مالاریا و سایر بیماری ها” در سال 2003 و پیوستن به شورای رهبری برای دهه واکسن همکاری در سال 2010.

اما نام خود را به نظر نمی رسد در میان اعضای تیم رهبری در بنیاد گیتس وب سایت. و نه این است که او بخشی از آن علمی کمیته مشورتی. Fauci نیز ذکر شده به عنوان یک عضو هیئت مدیره در بنیاد فرم 990s.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im