واقعیت را بررسی کنید: آیا FBI حمله در ویرجینیا نشان می دهد اخوان المسلمین طرح به نابود کردن امریکا’?

مقاله ای مشترک در Facebook ادعای FBI حمله در اننندل ویرجینیا کشف یک توطئه توسط اخوان المسلمین به “نابود کردن امریکا است.”

Facebook/تصویر

حکم: غلط

هیچ شواهدی وجود ندارد چنین حمله صورت گرفت.

واقعیت را بررسی کنید:

اخوان المسلمین بین المللی اسلامی و مذهبی و گروه های سیاسی تاسیس در مصر است. در حالی که این گروه رسما رد خشونت در برخی از کشورها مانند مصر و عربستان سعودی, برچسب آن را به عنوان یک سازمان تروریستی به گفته نیویورک تایمز.

این مقاله با عنوان “FBI حمله نشان می دهد اخوان المسلمین را به توطئه برای از بین بردن امریکا” منتشر شد توسط محافظه کار پایه یک وب سایت است که به توصیف خود را به عنوان انتشار “اطلاعات برای محافظه کاران, محافظه کاران.” این مقاله مدعی FBI انجام یک حمله در اننندل ویرجینیا و “کشف آنچه به نظر می رسد از سه دهه طرح بالای پله اعضای اخوان المسلمین به “ساختارشکنی’ ایالات متحده آمریکا از طریق داخل عملیات.”

اما هیچ شواهد نشان می دهد این حمله تا کنون اتفاق افتاده نه که چنین طرح شد. تا به حال اف بی آی حمله به یک خانه در ایالت ویرجینیا و یک طرح به “نابود کردن امریکا” عمده رسانه ها را گزارش کرده اند بر روی آن و در عین حال هیچ کدام. این مقاله همچنین در یک نقطه آمده است که شواهدی از کشف توطئه مشترک با ملی Association of Chiefs of Police (NACOP) یک ادعا که یک NACOP سخنگوی محروم در یک تماس تلفنی با Daily Caller, اخبار بنیاد.

نسخه از مقاله شده اند گردش آنلاین پس حداقل تا ژوئن 2017 با توجه به Snopes. نه که مقاله و نه یک اشتراک گذاشته و در حال حاضر مشخص کردن یک تاریخ برای اتهام حمله. (مرتبط: تصویر ویروسی لینک رشیدا Tlaib که شال به “اسلامی دولت”)

“همه مقالات دقیق هستند و یا آنها به سادگی گمراه کننده” گرایش رسانه/واقعیت چک گفت: در تجزیه و تحلیل خود را از محافظه کار پایه بیشتر اضافه کردن به مقاله dubiousness.

FBI نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>