واقعیت را بررسی کنید: آیا اسکندریه Ocasio-کورتز بگو: وجود افراد بی خانمان وجود دارد که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را’?

یک تصویر مشترک در Facebook ادعای دموکرات نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: “وجود افراد بی خانمان وجود دارد که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را.”

همچنین برجسته در این تصویر یک نقل قول منسوب به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

حکم: غلط

هیچ شواهدی وجود ندارد Ocasio-کورتز تا کنون گفت: این قول نسبت داده شده به او در این پست. به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و در سال 2013 دوشنبه شب زنده طرح. The Daily Caller قبلا افشا و خنثی تنوع قول منسوب به یمن.

واقعیت را بررسی کنید:

مارس 27 پست نسبت به دو دموکراتیک سیاستمداران به ظاهر اظهارات متناقض: Ocasio-کورتز به نقل از “وجود افراد بی خانمان وجود دارد که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را” در حالی که بایدن با اعتبار گفت: “مردم می میرند که هرگز از مرگش.”

The Daily Caller پیدا نکردم هیچ شواهدی وجود دارد که Ocasio-کورتز تا کنون ساخته شده بیانیه ای نسبت به او در Facebook, پست, اما. در جستجوی او به حساب های رسانه های اجتماعی و ProPublica را از آرشیو خود حذف توییتهایی روشن نیست تا هر منطبق است. و نه هر گونه معتبر رسانه ها به نقل از او عنوان کرد و گفت آن است.

این قول به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و در سال 2013 دوشنبه شب زنده sketch – “آخر هفته به روز رسانی: دختر شما آرزو شما تا به حال شروع یک مکالمه با در کریسمس” – که ویژگی های کمدین Cecily قوی و Seth Meyers.

تماشا کنید:

“شما نیاز به از خواب بیدار و بوی موسیقی ست” قوی شخصیت می گوید در یک نقطه. “وجود افراد بی خانمان وجود دارد که حتی نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را.” (مرتبط: آیا Ocasio-کورتز بگو رانندگان کامیون در حال از بین بردن امریکا’?)

تماس گیرنده قبلا افشا و خنثی تنوع قول منسوب به یمن. این تنوع به نظر می رسد جایی در حساب توییتر خود در متن اخیر خود بحث و یا در متن و فیلم از دیگر های اخیر صحبت های عمومی حوادث.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>