واقعیت را بررسی کنید: آیا یک نظرسنجی پیدا 38 درصد از آمریکایی ها نمی, نوشیدن آبجو تاج بیش از Coronavirus نگرانی ها ؟

دیلی میل چاپ مقاله Feb. 28 با تیتر ادعا یک نظرسنجی نشان می دهد که 38 درصد از آمریکایی ها نمی, نوشیدن آبجو تاج با عنوان “coronavirus ترس جرقه تاج آبجو تحریم.”

“بیش از 38 درصد از آمریکایی می گویند آنها دیگر نمی خواهد به نوشیدن آبجو تاج” می خواند Facebook post.

حکم: غلط

این بررسی نشان داد که 38 درصد از آبجو-نوشیدن – نه همه – آمریکایی ها گفت: آنها نمی خواهد خرید تاج آبجو.

واقعیت را بررسی کنید:

روابط عمومی شرکت 5W روابط عمومی منتشر شد نتایج یک نظرسنجی در روز جمعه که خواسته آمریکا آبجو مصرف کنندگان نظرات خود را در مورد مکزیکی, lager کرونا “به عنوان یک نتیجه از کشنده coronavirus که گسترش در سراسر جهان است.” این نظرسنجی می آید تقریبا یک ماه پس از Google Trends اشاره به افزایش “آبجو کورونا ویروس” “آبجو ویروس” و “آبجو کروناویروس” جستجوهای آنلاین.

در همان روز از بررسی انتشار Daily Mail چاپ مقاله ای با تیتر و گفت: “Coronavirus ترس جرقه تحریم تاج آبجو به عنوان نظر سنجی می یابد 38 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال حاضر نمی نوشیدن ابجو.” که تیتر این غلطی یافته های این نظرسنجی.

تلفن نظرسنجی از 737 آبجو نوشیدن آمریکایی ها یافت می شود 38 درصد گفت: آنها نمی خواهد آن را خرید “تحت هیچ شرایطی در حال حاضر.” در میان کسانی که نشان داد آنها به طور منظم نوشیدنی تاج 4 درصد گفت: آنها را متوقف نوشیدن آن و 14 درصد گفتند که آنها نمی خواهد آن را در جهت عمومی است. این بررسی همچنین نشان داد که 16 درصد از “آبجو نوشیدن آمریکایی ها اشتباه گرفته بودند در مورد اینکه آیا تاج آبجو مربوط به کوروناویروس.”

Ronn Torossian بنیانگذار و مدیر عامل شرکت 5W روابط عمومی به the Daily Caller یک لیست از “بله” یا “نه” پرسش که این شرکت پرسید:

  • “آیا شما نوشیدن آبجو؟”
  • آیا شما خرید تاج آبجو تحت هیچ شرایطی در حال حاضر؟”
  • اگر شما معمولا نوشیدن آبجو تاج شما همچنان نوشیدن آن؟”
  • آیا شما آن را در یک محل عمومی?”
  • “شما اشتباه در مورد اینکه تاج آبجو مربوط به کرونا ویروس؟”

با توجه به اعزام و اطلس سوال دیگر پرسید: در این بررسی گنجانده شده است “کرونا مربوط به کروناویروس?” و “در نور از coronavirus آیا شما برنامه ریزی برای متوقف کردن نوشیدن تاج?” Torossian نمی دهد آتلانتیک نتایج برای این سوالات است.

آزادی مطبوعات نیست ارائه لیست کامل پرسش نظرسنجی که نتایج این همه سوال و یا بررسی حاشیه خطا. (مرتبط: تصویر ویروسی ادعا کرگدن شاخ منبع رمان Coronavirus)

این ادعا که 38 درصد از آمریکایی ها نمی خرید تاج بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس به نظر می رسد به سرچشمه با سی ان ان جیر که تحریف نتایج نظرسنجی. سی ان ان همچنین شامل آمار نادرست در بدن یک Feb. 28 مقاله است.

“38 درصد از آمریکایی ها نمی خرید تاج آبجو” تحت هیچ شرایطی “از آنجا که از coronavirus با توجه به بررسی های اخیر” سی ان ان بین المللی است. “فقط می شود کاملا روشن است: هیچ ارتباط بین ویروس و آبجو.”

دیگر رسانه ها مقالات ارسال شده با همین عناوین گمراه کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>