واقعیت را بررسی کنید: آیا 44 سناتور رای در برابر ارسال آمریکایی Coronavirus محرک پرداخت ؟

یک تصویر مشترک در Facebook بیش از 4,100 بار ادعا 42 سناتور دموکرات به علاوه دو مستقل رای دادند در برابر ارسال پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها به عنوان بخشی از coronavirus بسته محرک اقتصادی.

Facebook/Screenshot

Facebook/تصویر

حکم: غلط

در حالی که سناتورهای دموکرات رای دادند در مقابل حرکت این لایحه به جلو در اوایل رویه آرا بیش از سیاست نگرانی مجلس سنا تصویب نسخه نهایی به اتفاق آرا.

واقعیت را بررسی کنید:

نمایش تصویر و نام 44 سناتور همه دموکرات ها به جز به صورت مستقل سنسور. برنی ساندرز ورمونت و آنگوس کینگ مین ادعا آنها “رای دادند نه به ارسال محرک چک.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27, a $2.2 تریلیون دلار بسته محرک هدف در نرم اقتصادی ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. که بسته محرک اقتصادی شامل 500 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان آمریکایی.

این پست را ادعا نادرست است. این لایحه تصویب به اتفاق آرا در مجلس سنا در مارس 25, نیویورک تایمز گزارش داد. هر کس ایجاد الگوی رفتاری به احتمال زیاد اشتباه یکی از زودتر رویه آرا در بسته محرک اقتصادی به عنوان رای گیری نهایی.

در روز قبل از رای نهایی سنا بود تقریبا تقسیم شده و در امتداد خط حزب بیش از برخی از تخصیص بودجه در این لایحه است. در میان نقاط چسبیده بودند نظارت بر 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای شرکت های مضطرب و کارگر حمایت و بیمه بیکاری در هر CNBC. رهبر اقلیت سنا چاک شومر توصیف 500 میلیارد دلار از صندوق به عنوان یک “غول شرکت های بزرگ صندوق نجات با هیچ پاسخگویی – شما حتی نمی خواهد می دانم آنچه وام ساخته شد تا شش ماه بعد” با توجه به بورسی.

در یک 47-47 cloture رای 22 مارس در سنا موفق به دریافت 60 رای لازم برای حرکت این لایحه به جلو با تمام 45 سنا دموکرات ها رای گیری در برابر حرکت است. همان حرکت شکست خورده دوباره در 49-46 رای روز بعد. (مرتبط: آیا تهمت جیر که او نمی خواهد ارسال Coronavirus محرک چک به افرادی که توییت ‘#NotMyPresident’?)

سنا در نهایت به یک توافق دو حزبی که شامل نظارت سختگیرانه تر بر 500 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده مضطرب شرکت ها و شهرداری و تصویب این لایحه در 25 مارس. دو روز بعد از آن به تصویب رسید در خانه قبل از اینکه امضا و به قانون است.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید پس از دریافت $1,200 پرداخت از دولت فدرال به عنوان بخشی از بسته محرک با توجه به واشنگتن پست.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de