واقعیت را بررسی کنید: می توانید استنشاق هوای گرم از سونا و یا سشوار کشتن Coronavirus?

یک ویدیو در Facebook ادعا استنشاق هوای گرم از سونا و یا مو خشک کن می تواند کشتن جدید کروناویروس.

حکم: غلط

کارشناسان باید افشا و خنثی ادعا می کنند که هوای گرم دمیده شده به داخل سینوس می تواند از بین بردن جدید کروناویروس. آن را می توان منتقل شده در مناطق با آب و هوای گرم و مرطوب.

واقعیت را بررسی کنید:

YouTube و Facebook کاربران شده است به اشتراک گذاری ویدیو است که ادعا می کند دمیدن هوا به داخل سینوس های خود را کمک خواهد کرد از بین بردن کروناویروس جدید به دلیل گرمای آن جان است. کسی به نام دکتر دن لی Dimke که به نظر می رسد که دکترای خود را در آموزش و پرورش, روایت تصویری.

اما به گفته پزشکان اطلاعات در این ویدئو نادرست است و حتی می تواند خطرناک به سلامت. (مرتبط: آیا ‘هری پاتر’ دانیل رادکلیف بازیگر باید رمان Coronavirus?)

“آنها هیچ داده ای که برای حمایت از” دکتر کاترینا آرمسترانگ پزشک ارشد در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: در مورد این ویدئو ادعا می کند در مصاحبه با MassLive.com. “ما انجام داده اند نه تصادفی شده شاهددار از سونا استفاده کنید اما انگار نه معقول دانشمند است که نشان می دهد که.”

Faheem Younas یک عفونت بیماری متخصص در دانشگاه مریلند افشا و خنثی مفهوم با استفاده از یک سشوار برای کشتن ویروس, به tweeting, “لطفا نیست. بینی ما حامل باکتری به عنوان بخشی از فلور نرمال. کسانی که باکتری ها ممکن است اشتباه کنید.”

“بسیاری از بدن است همان دما و هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد آن را ترجیحا در حمله به سینوس” آرمسترانگ نیز اشاره کرد.

در این ویدئو ادعا می کنند که گرما جان COVID-19 ویروس را نگه ندارد تا یا. در واقع سازمان بهداشت جهانی در این یادداشت بر آن “اسطوره شکن” صفحه ای که این ویروس میتواند در مناطق با آب و هوای گرم و مرطوب.

در زمان انتشار وجود دارد 335,991 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, نقشه زنده. برخی از 14,641 که مردم از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>