Facebook و توییتر Yank بغل کردن کودک نو پا مم بعد از یکی از پدران خود شکایت

هر دو Facebook و Twitter را کشیده ویروسی تصویری از بغل کردن کودکان نوپا جمعه پس از یکی از پدران خود شکایت کرده است.

این تصویری بود از یک دستکاری نسخه ایجاد شده توسط @carpedonktum از ویروسی بود که نشان داد دو کودکان نوپا — یکی سیاه و یکی سفید — در حال اجرا نسبت به یکدیگر و در آغوش گرفتن. نسخه جدید سوار جعلی سی ان ان chyron که خواندن “وحشت زده todler [sic] اجرا می شود از نژادپرست کودک” و نشان داد سفید کودک نو پا تعقیب سیاه کودک نو پا قبل از بازگشت به آنچه که واقعا اتفاق افتاده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته دستکاری نسخه بر روی هر دو توییتر و Facebook تحریک یک پاسخ از تعدادی از منتقدان خود را. سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا حتی آن را آورده تا در طول روز جمعه در نشست خبری نشان می دهد که های ویدئویی جعلی ساخته شده به رئیس جمهور “خبر جعلی.” (مربوط به: ‘باید اجازه دهید من پایان جیم این است که یک کابل اخبار بخش’: Kayleigh McEnany عذاب سی ان ان Acosta برای ایجاد وقفه)

به گزارش از سی ان ان, کسب و کار, Jukin رسانه های رسیده به توییتر ادعا نقض کپی رایت از طرف پدر و مادر که در ابتدا نوشته شده و تصویری. Jukin رسانه ها به کامل بیانیه به سی ان ان کسب و کار.

نه تصویری و نه صاحب Jukin رسانه ها به رئیس جمهور اجازه ارسال و پس از بررسی ما ما معتقدیم که استفاده غیر مجاز از مطالب یک مثال روشن از نقض قوانین حق تکثیر بدون مدرک معتبر استفاده منصفانه یا دیگر دفاع.

Facebook گزارش دریافت بیانیه ای مشابه به عنوان سخنگوی اندی سنگ رله: “ما با دریافت یک کپی رایت شکایت از حقوق دارنده این ویدیو تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال و حذف پست.”

توییتر همچنین به نظر می رسد باید با پیروی از تقاضا است.

مایکل کیسنرس پدر یکی از پسران در این ویدئو نوشته شده بود مورد تهمت استفاده از دستکاری نسخه خود را در Facebook صفحه با توجه به سی ان ان کسب و کار.

“او نمی خواهد به نوبه خود این دوست داشتن زیبا تصویری بیشتر به او نفرت دستور کار!! !! !! !!” در این پست بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de