حزقیال الیوت می گوید او را “احساس خوب” پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus

Dallas Cowboys در حال اجرا پشت حزقیال الیوت در حال انجام است و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

ستاره در حال اجرا بود در میان دسته ای از اهالی تگزاس کابوی ها و بازیکنان که گزارش آزمایش مثبت برای ویروس. با وجود قرارداد coronavirus الیوت به نظر می رسد انجام می شود و خوب است و روحیه بالا. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“من احساس خوب است. من می گویند من تا به حال شاید یک یا دو روز وقتی که من احساس علائم. حتی پس از آن را بیش از حد بد است. من تا به حال سرفه و کمی تنگی نفس. در حال حاضر من می خواهم بگویم احساس خوبی دارم. من احساس می کنم عادی” الیوت گفت: در طول یک چت در حرکت یا کشش ناگهانی با روروک مخصوص بچه ها Magruder با توجه به ProFootballTalk.

این یک مثبت به روز رسانی برای الیوت و کابوی ها. بسیاری از افراد مبتلا به کروناویروس نمی سوپر بیمار و آن را برای تلفن های موبایل مانند ستاره در حال اجرا است که در اردوگاه.

آخرین چیزی که کابوی ها نیاز است که یکی از بهترین بازیکنان کنار برای هفته ها و هفته ها او را به خاطر مبارزه با کروناویروس.

قضاوت از خود نظرات آن را برای تلفن های موبایل مانند الیوت در حال رفتن به فقط خوب است. او را در حال استراحت تا به حال برخی از علائم جزئی اما همه چیز خوب به طور کلی.

او فقط نیاز به تمرکز بر گرفتن آن آسان و استراحت. هنگامی که او را سالم و سپس او می تواند تمرکز بر بازگشت به این تیم است.

امیدوارم هیچ سکسکه در طول راه. NFL نیازهای بچه ها سالم و آماده به رول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net