چشم در بیهار انتخابات کشت روستایی شغل در ارائه مهاجر در شش متحده

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا راه اندازی خواهد شد 125-روز اشتغال طرح برای کارگران مهاجر که به خانه بازگشت در شش متحده با ارائه 50,000 تومان کرور روپیه جسم به اجرای 25 نوع از آثار از Telihar ایجاد کرد در نظرسنجی محدود بیهار در روز شنبه.به نام Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan این طرح با هدف به مشاغل به حداقل دو سوم از کارگران مهاجر برای ایجاد دارایی پوشا 12 وزارتخانه ها و ادارات. این آثار شامل ساخت و ساز از مرز جاده حفر چاه ساختمان یک گرم panchayat bhavan و مسکن برای ایجاد دارایی های روستایی.

مودی راه اندازی خواهد شد این طرح از طریق ویدئو کنفرانس در حضور بیهار وزیر Nitish کومار و معاون وزیر Sushil Kumar Modi. رئیس وزرای آمریکا دیگر — Odisha, Uttar Pradesh, Jharkhand, Madhya Pradesh و راجستان — را نیز به حضور در این رویداد دولت در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

به عنوان بسیاری از 116 مناطق در شش متحده بيشترين هجوم مهاجران که به خانه بازگشت در طول مستند. در مورد 25,000 مهاجران از هر منطقه از جمله 27 aspirational مناطق که NITI Aayog است اداره هماهنگ رشد و نمو این نسخهها کار در آموزش و پرورش, تغذیه و سلامت خواهد شد تحت پوشش این طرح جدید.

این طرح در حال نورد متحده پس از اتمام کار از مهارت نقشه برداری از مهاجران گفت: یک مقام ارشد.اتحادیه وزیر امور Nirmala Sitharaman گفت: 25 با این نسخهها کار از دولت مرکزی خواهد بود به ارمغان آورد با هم برای شناسایی منطقه. “این طرح را فراهم کردن اشتغال برای هر کسی که به آن نیاز دارد. این صندوق اختصاص داده شده به تمام این آثار خواهد بود هم با هم مخلوط و frontloaded برای تکمیل ایجاد دارایی در 125 روز,” او گفت:.دولت با هدف رسیدن به ناراحت مهاجران با استخدام آنها برای رشد و نمو این نسخهها کار میکند در هنگام باز کردن 1 و 2.

116 dists انتظار برای بهره مندی از طرح
بسیاری از مهاجران که خانه بازگشت و از خود worksites تخمین زده می شود از 116 مناطق در شش متحده است. آنها گروه هدف برای این کار طرح

25 نوع از آثار بخشی از کار استخر
به عنوان بسیاری از 25 نوع از آثار برای روستایی ایجاد دارایی پوشا 12 وزارتخانه را در ارائه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im